افزایش 200 نفری مركزتوانبخشی ومراقبتی غرب گیلان

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۷ مرداد ۹۲ - ۰:۳۲

  کد خبر : 10021

  افزایش ۲۰۰ نفری مرکزتوانبخشی ومراقبتی غرب گیلان

  مدیرعامل مرکزتوانبخشی ومراقبتی غرب گیلان گفت:با تکمیل ساختمان جدید این مرکزکه هم اکنون ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داردظرفیت آن به …

  مدیرعامل مرکزتوانبخشی ومراقبتی غرب گیلان گفت:با تکمیل ساختمان جدید این مرکزکه هم اکنون ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داردظرفیت آن به بیش ۲۰۰ نفرافزایش پیدامی کند.

   

  به گزارش واران نیوز،کامران گلشکن شنبه شب درآیین ضیافت افطاری مرکزتوانبخشی و مراقبتی غرب گیلان بابیان این مطلب اظهارداشت:هم اکنون ۱۰۵ معلول در این مرکز نگهداری می شوند.

   

  وی افزود:این مرکزازسال ۷۳ با کمک خیران به مرکزیت شهرستان صومعه سرا شروع به فعالیت کرده که درزمان حاضرنیزبا مساعدت خیران ونیکوکاران به فعالیت خود ادامه می دهد.

   

  گلشکن ادامه داد:معلولان این مرکزعلاوه برنگهداری،ازخدمات گفتاردرمان، کاردرمان، فیزیوتراپی، کلاس های آموزشی، نقاشی وجاروبافی نیز بهره مند می شوند.


  وی با بیان این که ماهیانه مبلغ ۱۰میلیون ریال برای نگهداری هرمعلول درمرکز توانبخشی ومراقبتی غرب گیلان نیازاست،یادآورشد:۲میلیون ۳۷۰هزارریال ازاین مبلغ راسازمان بهزیستی پرداخت می کند ومابقی آن توسط خیرین  تامین می شود.

   

  گلشکن با بیان این که تاکنون برای احداث ساختمان جدید مرکزتوانبخشی ومراقبتی غرب گیلان ۵۹ میلیارد ریال هزینه شده اضافه کرد:حدود۵۰ نفردرامرخدمات رسانی به معلولان مرکزتوانبخشی ومراقبتی غرب گیلان به صورت شبانه روزی فعالیت می کنند.

   

  گلشکن یادآورشد:معتقدیم باحضورومشارکت مردم وخیرین سرعت خدمت رسانی به مدد جو یان ومعلولان افزایش خواهد یافت.


  وی گفت:معلولان اگرچه ازلحاظ جسمی ناتوانند ولی به لحاظ عاطفی وروحی انسانهای بزرگی هستند وخدمت به این قشرازبهترین اعمال نزد خداوند است که باید صدای آنها را شنید.

   

  درآیین ضیافت افطاری که با حضورمعاون توانبخشی سازمان بهزیستی استان گیلان، فرمانداروجمعی ازمسوولان شهرستان صومعه سراوخیرین سراسرکشوردرمرکزتوانبخشی ومراقبتی غرب گیلان برگزارشد خیرین ونیکوکاران به معلولان این مرکزکمک ومساعدت نمودند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro