تاکید هاشمی‌رفسنجانی بر توانمندسازی نیازمندان جامعه

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۷ مرداد ۹۲ - ۱۹:۵۲

  کد خبر : 10125

  تاکید هاشمی‌رفسنجانی بر توانمندسازی نیازمندان جامعه

  به گزارش واران نیوز به نقل از ایسنا هاشمی رفسنجانی در این دیدار به تأکیدات امام راحل برای رسیدگی به …

  به گزارش واران نیوز به نقل از ایسنا هاشمی رفسنجانی در این دیدار به تأکیدات امام راحل برای رسیدگی به اوضاع نیازمندان جامعه در نخستین روزهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: در اولین جلسات پس از پیروزی انقلاب اسلامی، شورای انقلاب تصویب کرد که یک روز درآمد نفت کشور به نیازمندان اختصاص یابد.
  وی با اشاره به خدمات ۳۴ ساله کمیته امداد، گفت: یکی از بهترین برنامه‌های امداد، توجه به تحصیل فرزندان تحت پوشش بود که الحمدلله شاهد حضور مؤثر افرادی در مقاطع بالاتر از مدارس و در مصادر امور هستیم.

   
  هاشمی رفسنجانی، فقر را یکی از دلایل دوام نیازمندی خانواده‌ها در سال‌های قبل از پیروزی انقلاب دانست و با تأیید برنامه توانمندسازی امداد گفت: توانمندسازی نیازمندان باعث رفع نیاز خانواده‌ها و به‌تبع آن جامعه می‌شود.

   
  رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تسلیت ایام عزاداری مولی‌الموحدین گفت: جامعه ایرانی عزادار معلم بزرگ اخلاق و انسانیت است.

   
  هاشمی رفسنجانی بر نگاه جامع به زندگی امام اول شیعیان تأکید کرد و گفت: مقاطع مختلف زندگی امام علی(ع) سرشار از درس‌های فراوان برای همه انسان‌ها در همه سطوح است.

   
  در آغاز این دیدار انواری، سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه‌های کمیته امداد برای افراد تحت پوشش و زنان سرپرست خانوار، به برنامه توانمندسازی اشاره کرد و گفت: با این رویکرد درصدد استفاده از ظرفیت علمی خانواده بزرگ امداد در حوزه‌های دانش‌اندوزی و مهارت‌آموزی هستیم تا با حرکت به سوی بی‌نیازی خانواده‌ها به امداد، به نیازهای جامعه نیز توجه نماییم.

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro