واکنش مدیرعامل سپاهان به ادعاهای قاسم دهنوی

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۸ مرداد ۹۲ - ۱:۰۷

  کد خبر : 10150

  واکنش مدیرعامل سپاهان به ادعاهای قاسم دهنوی

  به گزارش واران نیوز به نقل از ایسنا، وی در واکنش به اینکه دهنوی چه مبلغی از شما دریافت کرده …

  به گزارش واران نیوز به نقل از ایسنا، وی در واکنش به اینکه دهنوی چه مبلغی از شما دریافت کرده و برنگردانده، گفت: دهنوی مبلغ ۵۵۰ میلیون تومان از ما دریافت کرده و دو، سه‌ ماه است نه خودش و نه وکیل یا مدیر برنامه‌هایش این پول را به ما نداده‌اند. هرچقدر تماس گرفتیم و پیگیری کردیم فایده‌ای نداشته است. آیا واقعا این کار درست است؟ ما که با رفتن این بازیکن به پرسپولیس قبل ازاینکه پولی بگیریم و قبل از اینکه کمیته انضباطی حکمی بدهد، موافقت کردیم پس باید با سپاهان چنین رفتاری داشته باشند؟
  مدیرعامل باشگاه سپاهان در پاسخ به اینکه ظاهرا دهنوی از طرح اتهام با واژه “کلاهبرداری” ناراحت بوده، گفت: یک سوال می‌خواهم مطرح کنم و مردم و جامعه قضاوت کنند. کسی که با دو باشگاه قرارداد می‌بندد و از دو جا پول می‌گیرد و پول یکی از آن باشگاه‌ها را بیش از دو، سه ماه است که پس نمی‌دهد، اسم این کار را چه می‌گذارید؟ چرا باید پول ما پیش او بماند و پس ندهد؟!
  رحیمی در پاسخ به اینکه مدیرعامل پرسپولیس عنوان کرده اگر قرار بر شکایت هم هست می‌بایست به کمیته انضباطی و درون خانواده انجام می‌گرفت، نیز گفت: اینجا اصلا بحث فوتبالی به میان نمی‌آید. در بحث فوتبالی که ما موافقت کردیم و او به باشگاه پرسپولیس رفت و هیچ اعتراضی هم نسبت به این مساله نداریم اما وقتی این شخص که ما با قرارداد بسته و اکنون بعد از فسخ پولش را برنمی‌گرداند، ما شکایت‌مان را باید پیش چه کسی ببریم؟ ما در باشگاه بازرس و حسابرس داریم؛ وقتی او حساب و کتاب این پول را قانونا می‌خواهد و ما باید هر روز جواب بدهیم، چه انتظاری از ما دارند؟ چگونه باید ۵۵۰ میلیون تومان را زنده کنیم؟

  وی با بیان اینکه نباید بحث از مسیر درستش خارج شود، گفت: هر کسی از بازیکن تیم خودش دفاع می‌کند اما ما از آنها می‌خواهیم از حق دفاع کنند. ما اصلا کاری به رای کمیته انضباطی نداریم و هیچ مشکلی هم با رفتن دهنوی به پرسپولیس نداشتیم و موافقت‌مان را هم اعلام کردیم اما چرا پول این باشگاه را برنمی‌گردانند؟

   
  انتهای پیام/

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro