قلعه‌نویی: بازیکنان‌مان را در لیگ قهرمانان نگه می‌داریم/ هواداران استقلال به جباری بی‌احترامی نکنند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۸ مرداد ۹۲ - ۶:۳۲

  کد خبر : 10157

  قلعه‌نویی: بازیکنان‌مان را در لیگ قهرمانان نگه می‌داریم/ هواداران استقلال به جباری بی‌احترامی نکنند

  به گزارش واران نیوز: امیر قلعه‌نویی در حاشیه تمرین استقلال درباره دیدار روز پنجشنبه برابر سپاهان گفت: همیشه بازی‌های استقلال …

  به گزارش واران نیوز: امیر قلعه‌نویی در حاشیه تمرین استقلال درباره دیدار روز پنجشنبه برابر سپاهان گفت: همیشه بازی‌های استقلال و سپاهان فینال‌گونه بوده است. این دو تیم هر کجای جدول که باشند این بازی حساسیت خودش را دارد.
  وی افزود: سپاهان یکی از باشگاه‌های خوب ایران است اما ما هم استقلال هستیم. نسبت به سال گذشته تغییرات زیادی داشتیم و سپاهان زودتر از ما تمرینات خود را شروع و استقلال دیرتر از سایر تیم‌ها تمرینات را آغاز کرد. بعضی از بازیکنان ۱۰ جلسه با ما تمرین نکردند.

   

  سرمربی استقلال درخواستی از تماشاگران داشت و گفت: از تماشاگران به عنوان برادر کوچک می‌خواهم به بازیکنی که از استقلال جدا شده و به سپاهان رفته احترام بگذارند. در یک خانواده اختلافاتی بین پدر و پسر به وجود می‌آید.

   

  قلعه‌نویی ادامه داد: فتح‌الله زاده زحمت زیادی برای استقلال کشیده و جباری به هر دلیلی که از استقلال جدا شد نباید مورد بی‌مهری قرار گیرد. از تماشاگران خود می‌خواهم به ورزشگاه بیایند و به هواداران و بازیکنان تیم حریف احترام بگذارند. نمی‌خواهم جای جباری تصمیم بگیرم ولی شاید روزی او دوباره به استقلال بازگردد.

   

  وی خاطرنشان کرد: پیرلو از تیم میلان به یوونتوس رفت و سپس به این تیم بازگشت و هواداران به وی احترام گذاشتند. جباری به فتح‌الله‌زاده علاقه دارد و فتح‌الله زاده نیز به جباری علاقمند است ولی شرایطی پیش آمده که اکنون از یکدیگر دور هستند.

  وی با بیان اینکه فتح‌الله‌زاده در خیلی از شرایط هوای جباری را داشته، گفت: جباری نیز در خیلی از شرایط و با وجود مصدومیت‌هایی که داشت به استقلال کمک کرد. از هواداران بار دیگر می‌خواهم به همه بازیکنان تیم حریف احترام بگذارند.

   

  سرمربی استقلال درباره محروم و مصدومان این تیم برای دیدار با سپاهان تصریح کرد: تا دلتان بخواهد مصدوم داریم. متاسفانه احمد جمشیدیان نیازبه جراحی دارد و هاشم بیک زاده نیز ۴ هفته نمی‌تواند در تمرینات شرکت کند اما سایر بازیکنان سالم هستند.

  قلعه‌نویی در خصوص اظهارات کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی کشورمان عنوان کرد: صحبت‌های کی‌روش را نشنیدم اما ظاهرا او در جلسه روز گذشته موضع‌اش را تغییر داد. اجازه بدهید در این مورد صحبت نکنم اما طبیعی است که در لیگ قهرمانان آسیا بازیکنان را کنار تیم نگه خواهیم داشت. این موضوع در همه جای دنیا انجام می‌شود.

  وی افزود: کی‌روش می‌داند که در ۳ بازی آخر تیم ملی به لیگ توجه کرد که در واقع توجه‌اش فکر به استقلال و بردن همان بازیکنانی بود که در استقلال بازی می‌کردند. در واقع کی‌روش با فکر و بازیکنان استقلال تیم ملی را به جام جهانی برد.

   

  سرمربی استقلال خاطرنشان کرد: کی‌روش مربی حرفه‌ای است اما این نگاه من به فوتبال است که باید به لیگ و مسئولان سازمان لیگ احترام بگذاریم. کاظمی سالیان سال چه زمانی که به عنوان فوتبالیست بازی می‌کرد و چه زمانی در هیئت فوتبال حضور داشت برای این فوتبال زحمت کشید. با همه این صحبت‌ها یقین دارم که کی‌روش مربی حرفه‌ای است.

   

  قلعه‌نویی در خصوص دیدارش با  هاشمی رفسنجانی رئیس تشخیص مصلحت نظام گفت: بحث ورزشی انجام دادیم. من هیچگاه آدم سیاسی نبودم و در هیچ محفل سیاسی حضور نداشتم.

  سرمربی استقلال گفت : به آقای هاشمی گفتم زمانی که ورزش تبدیل به وزارتخانه شد در شورایعالی ورزش ۷ وزیر حضور داشتند و ورزش آنقدر قدرت داشت که ۷ وزیر تبدیل به یک وزیر شوند. به ایشان گفتم باید به ورزش نگاه فراجناحی وجود داشته باشد و حتی از دکتر عباسی نیز باید برنامه بگیرند. نباید ورزش را سرریز حساب کنند و مثلا چون فلان شخص پست ندارد به وی بگویند برو در ورزش فعالیت کن.

   

  قلعه‌نویی افزود: نباید به این شکل باشد که وقتی همه وزرای وزارتخانه را معرفی کردیم و فلان شخص رای نیاورد به وی بگویند برو وزیر ورزش شو. بنابراین توقع داریم نسبت به ورزش نگاه ویژه داشته باشند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro