لزوم استفاده از بانک اطلاعاتی برای مدیریت اقتصاد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۱۰ مرداد ۹۲ - ۰:۱۴

  کد خبر : 10575

  لزوم استفاده از بانک اطلاعاتی برای مدیریت اقتصاد

  واران نیوز: حمید رضا خصوصی ثانی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خانه ملت افزود: امروزه در دنیا از …

  واران نیوز: حمید رضا خصوصی ثانی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خانه ملت افزود: امروزه در دنیا از بانک های اطلاعاتی اقتصادی استفاده بهینه می شود و ضرورت ایجاب می کند ما نیز در مدیریت اقتصادی همه مطالب علمی را در نظر بگیریم.

  نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی گفت:باید در عمل قبول کنیم اقتصاد علم است و کشورهای پیشرفته و توسعه یافته در عمل از علوم اقتصادی و کارشناسان اقتصادی استفاده می کنند.

  این نماینده مردم در مجلس نهم افزود: نباید اختلاف نظرهای سیاسی در استفاده علم اقتصاد تاثیر داشته باشد و باید با نگاه فراجناحی از اساتید و نخبگان اقتصادی در جهت رشد کشور نهایت استفاده را برد.

  خصوصی ثانی گفت: هیچ کشوری بدون برنامه ریزی رشد نخواهد کرد برای برنامه ریزی اقتصادی درست باید کار کارشناسی صورت گیرد و پس از شناخت و بررسی مشکلات از اساتید اقتصادی در جهت برنامه ریزی و حل آن استفاده کرد.

  نماینده مردم صومعه سرا در مجلس ادامه داد: باید توجه کنیم دو نوع برنامه ریزی وجود دارد که یک نوع آن مربوط به قبل از انجام کار و نوع دیگر آن مربوط به برنامه ریزی در موقع انجام کار است که در صورت استفاده صرف از برنامه ریزی موردی و حین انجام کار خیلی موفق نخواهیم بود.

  وی با بیان اینکه استفاده از علم اقتصاد در توسعه کشور در تمامی دولت ها نقش مثبتی خواهد داشت  افزود: برای پیشرفت اقتصادی باید با دنیا تعامل سازنده داشته باشیم و از تجربیات موفق اقتصادی آنها بهره لازم را ببریم.

  عضو کمیسیون اقتصادی در پایان خاطر نشان کرد: آن چیزی که مشخص است برای پیشرفت اقتصادی باید در تمامی سطوح از دولت،مجلس و دیگر نهادها از نظرات کارشناسان و اساتید علوم اقتصادی بدون توجه به گرایش سیاسی استفاده کرد.

  يک ديدگاه

  1. فرزاد گفت:

   افرین مهندس تو میتونی تو اقتصاد باید فامیلا برد تا پیشرفت کرد

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro