عصبانیت مهاجم استقلال از تاکتیک های قلعه نویی

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۱۵ مرداد ۹۲ - ۱:۵۲

  کد خبر : 11494

  عصبانیت مهاجم استقلال از تاکتیک های قلعه نویی

  به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا، آرش برهانی در دیدار مقابل سپاهان ۹۰ دقیقه روی نیمکت ذخیره‌ها نشست تا پس …

  به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا، آرش برهانی در دیدار مقابل سپاهان ۹۰ دقیقه روی نیمکت ذخیره‌ها نشست تا پس از گلزنی در دیدار اول مقابل گسترش فولاد به شکلی عجیب فرصت حضور در میدان را پیدا نکند.

   

  مهاجم استقلال وقتی که به دستور قلعه‌نویی برای گرم کردن به پشت دروازه رفت هم فقط چند دقیقه به دویدن پرداخت و پس از آن نظاره‌گر بازی بود و دوربین صدا و سیما نیز چند بار این صحنه را به تصویر کشید تا ثابت شود برهانی حتی انگیزه‌ای برای گرم کردن هم ندارد و اتفاقاتی رخ داده که آرش تا به این اندازه بی‌انگیزه شده است.

   

  قبل از عزیمت کاروان استقلال از هتل به ورزشگاه آزادی، قلعه‌نویی در جلسه با بازیکنان ترکیب مورد نظرش را می‌خواند و برهانی متوجه می‌شود که جایی در ترکیب ندارد و مجیدی جانشین او می‌‌شود. مهاجم استقلال از این اتفاق به قدری ناراحت می‌شود که پس از پایان جلسه سریعا اتاق را ترک می‌کند.

   

  در همین لحظه مجید صالح که متوجه ناراحتی آرش شد به سمت او می‌رود و می‌خواهد که واکنش نشان ندهد و به او می‌گوید: «تاکتیک تیم به شکلی است که بهتر است در نیمه دوم به میدان بروی.» اما مهاجم استقلال که انتظار اتخاذ چنین تاکتیکی را نداشت با ناراحتی می‌گوید: «کجای دنیا بازیکنی که گل زده را نیمکت‌نشین می‌کنند؟»

   

  همین لحظه که مهاجم استقلال این حرف را می‌زند قلعه‌نویی از اتاق خارج می‌شود و واکنش برهانی را می‌شنود اما برای ایجاد نشدن حاشیه زیر چشمی نگاهی عصبانی به آرش می‌کند و می‌رود.

   

  اواسط نیمه دوم زمانی که کادرفنی برای حضور برهانی در زمین برنامه داشتند صالح نزد قلعه‌نویی می‌رود و از او می‌خواهد آرش را به میدان بفرستد اما با مخالفت سرمربی مواجه می‌شود و قلعه‌نویی به دستیارش می‌گوید به محمد مهدی نظری بگویید آماده حضور در میدان شود تا نشان دهد واکنش برهانی را بی‌جواب نمی‌گذارد.

   

  پس از پایان بازی هم آرش اولین آبی‌پوشی بود که رختکن را ترک کرد تا با قلعه‌نویی رو به رو نشود.

   
  منبع:روزنامه نود

   
  انتهای پیام/ن

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro