46 پروژه تولیدی و عمرانی در صومعه‌سرا افتتاح شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۲۳ مرداد ۹۱ - ۲۰:۴۱

  کد خبر : 1173

  ۴۶ پروژه تولیدی و عمرانی در صومعه‌سرا افتتاح شد

  فرماندار صومعه‌سرا از افتتاح ۴۶ پروژه تولیدی و عمرانی با اعتبار ۶ میلیارد و ۹۲۵ میلیون تومان در هفته دولت …

  فرماندار صومعه‌سرا از افتتاح ۴۶ پروژه تولیدی و عمرانی با اعتبار ۶ میلیارد و ۹۲۵ میلیون تومان در هفته دولت امسال خبر داد.

  کریم شعبانی عصر امروز در جلسه برنامه‌ریزی هفته دولت در سالن فرمانداری این شهرستان در آستانه فرارسیدن هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: شهیدان رجایی و باهنر از فرزندان انقلاب و دو تن از یاران ارزشمند امام خمینی(ره) بودند.

  وی با بیان اینکه استکبار همواره درصدد راه جدید برای ضربه زدن به پایه‌های انقلاب و نظام است، تصریح کرد: بغض و کینه‌های بی‌اساس غرب و استکبار هرگز تمامی ندارد.

  فرماندار صومعه‌سرا افزود: بغض و کینه‌های مداوم و به شهادت رساندن نخبگان کشور تاثیری بر روند سرعت و کیفت در دستیابی به موفقیت تاثیری ندارد.

  وی با بیان اینکه انقلاب فرزندان زیادی را در حوزه‌های مختلف علمی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی تربیت کرده است، اضافه کرد: این فرزندان با وجود تحریم‌ها و فتنه‌های زیاد، شکوفایی و عزت بیشتری را برای کشور می‌آفرینند.

  شعبانی با اشاره به هفته دولت و آغاز موج جدیدی از تبلیغات منفی رسانه‌های ضد ایرانی در راستای سرکوب کردن خدمات و عملکردهای دولت، متذکر شد: دشمنان آگاه باشند که فکر و اندیشه جوانان ایرانی برای شکوفایی کشور تبیین شده و تبلیغات سوء هیچ نتایجی را در بر ندارد.

  وی تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری را در راستای سرکوب فتنه‌ها و هجمه‌ها بسیار مهم و تاثیرگذار دانست و بیان کرد: سخنان رهبری چشمان فتنه را کور می‌کند.

  این مسئول، با تاکید بر همکاری و همراهی ملت و دولت در کنار یکدیگر یادآور شد: پیوند اساسی دولت و ملت در دوران شهید رجایی عمیق‌تر شد.

  وی دولت را برخاسته از بدنه ملت دانست و افزود: نباید شکافی بین ملت و دولت وجود داشته باشد و بهانه غرب برای خودنمایی مضاعف شود.

  وی تبلیغات شهری در هفته دولت را اقدامی شایسته خواند و اذعان کرد: تبلیغات شهری در ایام مناسبتی نباید حالتی افراطی داشته باشد و موجب دل‌آزردگی شهروندان شود.

  شعبانی، خاطرنشان کرد: تبلیغات شهری علاوه بر آراستگی شهر باید حالتی کیفی و در بردارند حس واقعی از یک موضوع خاص باشد.

  وی با اشاره به برنامه‌ها و پروژه‌های شهرستان صومعه‌سرا در هفته دولت امسال ابراز کرد: برنامه‌ها و پروژه‌های هفته دولت باید از حالت کمی به حالت کیفی ارتقا یابند.

  فرماندار صومعه‌سرا، ارائه شاخصی برای ارزیابی دستگاه‌ها را در طراحی برنامه‌های هفته دولت امسال از طرف مدیران و مسئولان متولی امر ضروری خواند و خاطرنشان کرد: تمام دستگاه‌های اجرایی صومعه‌سرا کارمندان نمونه و برتر خود را برای برگزاری همایش روز کارمند و تجلیل از عملکرد آنها به فرمانداری معرفی کنند.

  وی از افتتاح ۴۶ پروژه تولیدی و عمرانی در هفته دولت در صومعه‌سرا خبر داد و افزود: برای احداث و تکمیل این پروژه‌ها بالغ بر ۶ میلیارد و ۹۲۵ میلیون تومان هزینه شده است.

  به گفته شعبانی، ۱۹ پروژه از مجموع پروژه‌های مذکور در بخش جهاد کشاورزی، ۱۳ پروژه مربوط به توزیع شبکه برق، افتتاح واحدهای مسکن مددجویی بهزیستی و کمیته امداد امام راحل است.

  وی افتتاح سه سالن ورزشی در کسما، تنیان و سالن تیراندازی، افتتاح ساختمان جدید آتش‌نشانی صومعه‌سرا، ساختمان جدید اداری آب و فاضلاب گوراب‌زرمیخ، سالن ورزشی حجاب مدرسه تولمات، روکش آسفالت راه‌های روستایی و احداث خانه بهداشت نوخاله اکبری را از دیگر این پروژه‌های قابل بهره‌برداری در هفته دولت امسال عنوان کرد.

  منبع:فارس

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro