كشف 40 كيلو گرم ترياك

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۲ شهریور ۹۱ - ۱۰:۳۶

  کد خبر : 1315

  کشف ۴۰ کیلو گرم تریاک

  به گزارش واران نیوز» ◊نیروی انتظامی صومعه سرا به کمک نیروی انتظامی ماسال توانست محموله ۴۰ کیلو گرمی جاسازی شده …

  به گزارش واران نیوز»

  ◊نیروی انتظامی صومعه سرا به کمک نیروی انتظامی ماسال توانست محموله ۴۰ کیلو گرمی جاسازی شده در یک خودرو را کشف و ضبط کند.

  ◊کار آگاهان آگاهی استان گیلان در اجرای مرحله دوم طرح عملیاتی مبارزه با خریداران اموال مسروقه اقدام به شناسایی خریداران اموال مسروقه کردند.

  در ادامه اکیپ‌های عملیاتی پلیس آگاهی گیلان در اجرای این عملیات، ۲۲ مالخر را که اقدام به خرید اموال مسروقه از قبیل دو چرخه، پمپ‌آب، سیم‌برق، لپ‌تاپ و …. کردند بودند را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. این طرح در شهرستان‌های رشت، لنگرود، صومعه‌سرا، آستانه، فومن، املش، رودسر و بندر انزلی اجرا شد.

  سرهنگ مجید مرآت، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان، با اعلام این خبر به ایسنا گفت: متهمان دستگیرشده که برخی از آنان سابقه‌دار نیز بودند پس از دستگیری و اعتراف به بزه انتسابی برای ادامه روند رسیدگی به جرم به دادسرا معرفی شدند و تصمیمات قضایی لازم برای آنان اتخاذ شد.

  ◊در پی هماهنگی و تعامل نیروی انتظامی و شرکت مخابرات گیلان، دو نفر از سارقان کابل‌های مخابراتی شهرستانهای شفت و صومعه سرا دستگیر شدند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت مخابرات گیلان، شرکت مخابرات برای جلوگیری از سرقت کابل‌های مخابراتی توسط افراد سودجو، نسبت به نصب دستگاه هشداردهنده (دزدگیر) اقدام کرده است که در مدت دو هفته گذشته تاکنون چهار نفر از سارقان در شهرستان‌های صومعه‌سرا و شفت توسط نیروی انتظامی دستگیر و به مراجع قضایی تحویل شدند.

  با توجه به اعتراضات مردمی و مشترکان مبنی بر قطع ارتباطات تلفنی آنان به علت سرقت کابل‌های مخابراتی، شرکت مخابرات گیلان در یک اقدام ابتکاری، نسبت به نصب سیستم هشداردهنده بر روی کابل‌ها اقدام کرده و مصمم است که این سیستم را در همه شهرستان‌ها، علی‌الخصوص مراکز مخابراتی همه روستاها نصب کند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro