برای تغییر استاندار گیلان با نمایندگان استان مشورت نشد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۴ شهریور ۹۱ - ۶:۵۹

  کد خبر : 1330

  برای تغییر استاندار گیلان با نمایندگان استان مشورت نشد

  حمیدرضا خصوصی‌ثانی امروز در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به تصمیم نمایندگان استان در تغییر استاندار و …

  حمیدرضا خصوصی‌ثانی امروز در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به تصمیم نمایندگان استان در تغییر استاندار و انتخاب‌هاشم‌نیا معاون سابق برنامه‌ریزی استاندار پیشین استان اظهار کرد: مجمع نمایندگان گیلان نقطه نظرات خود را در این مجمع بیان می‌کنند و برخی‌ها معتقد بودند تغییر و تحول در این مقطع برای استان مفید فایده نیست و تعدادی دیگر نیز از نمایندگان اظهار داشتند وقتی دولت تصمیمی‌می‌گیرد نظر خاصی ندارند.

  وی با بیان اینکه در نظام مقدس جمهوری اسلامی‌ایران دولت تصمیم‌ها را بر حسب وظایف خود می‌گیرد، افزود: از اینکه گفته می‌شود نمایندگان گیلان چنین تصمیمی‌درباره تغییر استاندار گرفته‌اند صحیح نیست و از این قضیه بی‌خبر هستیم.

  نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس با اشاره به اینکه وزیر کشور، معاون رئیس جمهور و مسئولان ذی‌ربط در

  وزارت کشور طبق تشخیص خود عمل می‌کنند، بیان کرد: در وزارت کشور فردی را که می‌خواهند به عنوان استاندار انتخاب کنند تحقیق مناسب انجام می‌دهند اما این تصمیم نمایندگان نیست.

  وی افزود: اگر در انتخاب فرد مورد نظر با ما مشورت شود نظر خود را بیان می‌کنیم اما با نمایندگان گیلان در این زمینه مشورتی صورت نگرفته است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro