جلسه شورای وقایع حیاتی شهرستان صومعه سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۲ مرداد ۹۲ - ۲:۰۹

  کد خبر : 13595

  جلسه شورای وقایع حیاتی شهرستان صومعه سرا

  به گزارش واران نیوز، دومین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان صومعه سرا با حضور فرماندار  و جمعی از …

  به گزارش واران نیوز، دومین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان صومعه سرا با حضور فرماندار  و جمعی از مسئولین در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

  میرزا حسینعلیزاده فرماندار صومعه سرا ضمن عرض تبریک به مناسبت عید فطر گفت:جلسه ثبت وقایع حیاتی یکی از جلسات مهم فرمانداری می باشد که  مسئولین باید در این جلسه حضور داشته باشند.

  حسینعلیزاده اظهار داشت:در جلسه ثبت وقایع حیاتی بهتر است بخشی درباره آمار و اطلاعات باشد و بخش دیگر تجزیه و تحلیل وقایع حیاتی، مثلا تعداد فوت و طلاق چرا زیاد شده است و تعداد تولد و ازدواج کم شده است.

  فرماندار تصریح کرد: باید در یک سال تمام وقایعی که اتفاق می افتد را تجزیه و تحلیل کنند تا بتوانند از مرگ و میر جلوگیری کنند.

  همچنین  اطلاع رسانی ، مکانیزه کردن ثبت وقایع وفات در گورستان ها رسیدگی به وضعیت آرامستان ها، برگزاری مستمر شورا از دیگر مواردی بود که حسینعلیزاده به آن اشاره و خواستار پیگیری های لازم در این راستا شد.

  در ادامه جلسه حسن نورانی رییس ثبت احوال شهرستان مصوبات جلسه قبل را قرائت کرد و هر کدام از مسئولین طبق وظایف محوله ی ثبت وقایع حیاتی که به آنها داده شده بود را گزارش کردند.

  خبرنگار: مائده فلاحتکار ضیابری

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro