تصمیم قطعی کریمی برای افشاگری علیه دایی

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۳ مرداد ۹۲ - ۱:۱۹

  کد خبر : 13741

  تصمیم قطعی کریمی برای افشاگری علیه دایی

  به گزارش واران نیوز به نقل از دانا : بعد از مصاحبه انتقادی علی کریمی در قبال علی دایی و …

  به گزارش واران نیوز به نقل از دانا : بعد از مصاحبه انتقادی علی کریمی در قبال علی دایی و پاسخ تند و تیز دایی به کریمی که با کنایه ای آبدار که گفت: «درباره کسی که ثبات ندارد، حرف نمی زنم» شماره ۸ این فصل تراکتور وعده داده که بزودی مصاحبه ای جنجالی انجام خواهد داد و ناگفته هایش را بعد از تعطیلات درباره پرسپولیس و دایی مطرح خواهد کرد. ظاهرا تصمیم کریمی برای انجام این مصاحبه قطعی است و او احتمالا در هفته جاری و بعد از بازی با سپاهان پاسخ صحبت های دایی را خواهد داد.
  شنیده شده محور حرف های کریمی علیه دایی بیشتر به ارتباط نزدیک دایی با برخی از بازیکنان پرسپولیس مربوط خواهد شد. همچنین علی کریمی گفته از محمد نوری بپرسید دلیل درگیری من با او در زمان حضور مانوئل ژوزه در پرسپولیس چه بود؟ فقط نوری به این سوال پاسخ بدهد، خیلی از مسایل شفاف خواهد شد.

   
  از سویی دیگر گفته می شود بازگشت بازیکنی مثل حمید علی عسگر به پرسپولیس نیز یکی از مواردی است که علی کریمی می خواهد به آن اشاره کند و ظاهرا ناگفته هایی در این زمینه هم دارد. اگر علی کریمی از مصاحبه اش پشیمان نشود شاهد یک زلزله خبری در عرصه فوتبال ایران باشیم.

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro