فرهنگ ، هنر و اخلاق باید از قرآن کریم سرچشمه بگیرد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۳۱ مرداد ۹۲ - ۱۸:۵۵

  کد خبر : 14075

  فرهنگ ، هنر و اخلاق باید از قرآن کریم سرچشمه بگیرد

  تودیع و معارفه رییس جدید اداره ارشاد صومعه سرا با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان، نماینده …

  تودیع و معارفه رییس جدید اداره ارشاد صومعه سرا با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان، نماینده مجلس شهرستان صومعه سرا و جمعی از مسئولین در سالن فارابی اداره ارشاد اسلامی شهرستان صومعه سرا برگزار شد.

  واران نیوز: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان در مراسم معارفه رییس جدید اداره ارشادصومعه سرا گفت: فرهنگ، هنر و اخلاق باید از قرآن کریم سرچشمه بگیرد.

  به گزارش خبرنگار ما، علی اسماعیل پور روز چهارشنبه در این مراسم با اشاره به اینکه تنها وزارتخانه ای که معاونت قرآنی دارد، وزارت ارشاد است، افزود: ما در هر جلسه ای که شرکت می ­کنیم خوب است از این کتاب آسمانی صحبت کنیم.

  وی با بیان اینکه فرهنگ، هنر و اخلاق ما باید از این کتاب سرچشمه بگیرد، ادامه داد: وقتی نویسنده ای قلم در دست می گیرد و کتابی می ­نویسد به تعداد دفعات کلمات دقت نمی ­کند، اما قرآن به عنوان ودیعه آسمانی با یک نظم ویژه ای ارائه شده است.
  سید محمود رزمگیر رییس جدید اداره ارشاد اسلامی صومعه سرا گفت:خلقت انسان اثر بکر و خارق العاده خداوند بزرگ است که او را بدون هدف رها نکرد و وظیفه و رسالتی مهم بر دوش او گذاشته است که اگر انسان نخواهد این وظیفه را به خوبی انجام دهدو پیام رسالت خودرابه هدف نرساند جایگاهی ندارد.

  وی اظهار داشت: تمام تلاش خود را در جهت همدلی و همکاری خوب در بین هنرمندان و اصحاب هنر و فرهنگ صومعه سرا به وجود خواهم آورد.

  رزمگیر اذعان داشت: با تأسی از ائمه معصومین وظیفه ای که بر دوش من گذاشته اند به درستی انجام دهم و از همه مسئولان و خانواده های شهدا و جانبازان و مردم شهر صومعه سرا صادقانه مساعدت و یاری می طلبم که در این مسیر مرا همراهی کنند.
  مائده فلاحتکار ضیابری

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro