احداث 20 زمین ورزشی در صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۱۱ شهریور ۹۱ - ۱۴:۵۶

  کد خبر : 1419

  احداث ۲۰ زمین ورزشی در صومعه‌سرا

  به نوشته واران نیوز به نقل از فارس»محمد بابایی عصر امروز در جریان افتتاح از دو سالن ورزشی در این شهرستان …


  به نوشته واران نیوز به نقل از فارس»محمد بابایی عصر امروز در جریان افتتاح از دو سالن ورزشی در این شهرستان اظهار کرد: احداث سالن و زمین‌های ورزشی حق تمام ورزشکاران برای اجرای تمرینات و مسابقات ورزشی است.

  وی با اشاره به افتتاح سالن‌های ورزشی صومعه‌سرا تصریح کرد: سالن تیراندازی در مجموعه ورزشی تختی و سالن ورزشی شهدای دهستان کسما از جمله این سالن‌ها برای استفاده ورزشکاران صومعه‌سرایی است.

  مدیر کل اداره ورزش و جوانان گیلان، سالن ورزشی دهستان کسما را جزو پروژه‌های سفر دوم هیئت دولت به این استان برشمرد و افزود: کلنگ احداث این سالن از سال ۸۹ به زمین خورده بود و امروز به مرحله بهره‌برداری کامل رسید.

  وی با بیان اینکه برای ساخت این سالن ورزشی بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان هزینه شده است خاطر نشان کرد: امیدواریم این پروژه مورد قبول ورزشکاران قرار گیرد.

  بابایی به پیشرفت صومعه‌سرا در ساخت سالن و زمین ورزشی اشاره کرد و یادآور شد: اکنون صومعه‌سرا دارای ۲۰ سالن ورزشی در مناطق شهر و روستایی برای تمرین و اجرای مسابقات ورزشی ورزشکاران است.

  وی با تصریح بر اینکه شش سالن ورزشی صومعه‌سرا نیز در دست احداث است گفت: با تامین اعتبار و تلاش مضاعف این تعداد سالن‌های ورزشی در سال‌های آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

  مدیر کل اداره ورزش و جوانان گیلان با بیان اینکه برای صومعه‌سرا ساخت ۲۰ زمین ورزشی مصوب شده است تصریح کرد: از این تعداد بالغ بر پنج زمین ورزشی با تجهیزات کامل آماده استفاده ورزشکاران صومعه‌سرایی است.

  وی از ساماندهی ۵ هزار و ۶۴۶ ورزشکار در صومعه‌سرا خبر داد و اذعان کرد: صومعه‌سرا در سال‌های اخیر از رشد بالغ بر ۴ هزار نفری ورزشکاران در عرصه‌های مختلف ورزشی برخوردار بوده است.

  بابایی وجود ۳۲ هیئت ورزشی و ۱۲ باشگاه را از دیگر مزایای حوزه ورزش صومعه‌سرا برشمرد.

  وی با بیان اینکه طبق سرانه برنامه پنجم توسعه نسبت به ساخت سالن‌های ورزشی جدید و یا تکمیل سالن‌های نیمه تمام در سال‌های آینده امیدوار هستیم تصریح کرد: این امر با همکاری ورزشکاران و همت مسئولان تحقق می‌یابد.

  این مسئول ورزشکاران گیلان را از برترین‌های کشور خواند و افزود: ورزشکاران افتخارآفرینان ملی هستند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro