افتتاح خانه بهداشت روستای سیاه درویشان شهرستان صومعه سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۳ شهریور ۹۲ - ۱۶:۴۷

  کد خبر : 14262

  افتتاح خانه بهداشت روستای سیاه درویشان شهرستان صومعه سرا

  خانه بهداشت روستای سیاه درویشان با حضور میرزاحسینعلیزاده فرماندار صومعه سرا، دکتر مقدم مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان و …

  خانه بهداشت روستای سیاه درویشان با حضور میرزاحسینعلیزاده فرماندار صومعه سرا، دکتر مقدم مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان و جمعی از مسئولین افتتاح شد.

  واران نیوز: دکترمهدی مقدم ضمن تبریک هفته دولت و خیر مقدم ، بهره برداری از این خانه بهداشت را هدیه به مردم از سوی اداره بهداشت شهرستان و دولت بیان داشت .

  وی تصریح کرد:در خانه بهداشت،واکسیناسیون، بهداشت خانواده، اقدامات بهداشتی عمومی، نظارت خانه بهداشت در مدارس، نظارت بر تغذیه مدارس، بهداشت محیط و نظارت بر آلودگی های محیطی انجام می گیرد.

  دکتر مقدم تعداد خانوارروستای سیاه درویشان را ۸۰۱نفر و زیر بنای خانه بهداشت سیاه درویشان را هفتادو پنج مترمربع و هزینه ساخت آن را ۸۵۰میلیون ریال اعلام نمود.

  میرزا حسینعلیزاده فرماندار صومعه سرا ضمن تبریک هفته دولت و یاد شهدای دولت شهید رجایی و شهید باهنر گفت:شهیدان باهنر و رجایی با اینکه دوره مدیریتی کوتاهی داشتند اما در زمان کوتاه یک الگوی  کامل از مدیریت را در نظام به ما آموختند.

  حسینعلیزاده تصریح کرد: بعد از انقلاب توجه ویژه ای به روستاها شده است و افتتاح عملکرد دولت یکی پس از دیگری  در روستاها نشان از توجه دولت به روستاها می باشد.

  وی اظهار کرد: علی رغم تحریم هایی که دشمن بر ما وارد کرده است ما در هفته دولت در شهرستان صومعه سرا افتتاح ۵۵پروژه را داریم.

  فرماندارابراز امیدواری از شبکه بهداشت و درمان شهرستان نمود و خاطر نشان کرد:امیدوارم با تلاش بیشتر و همکاری های مستمر بتوان با ارائه خدمات بهداشتی درمانی ارتقا سطح سلامت مردم شریف را مهیا نمود.

  مائده فلاحتکار ضیابری

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro