120 کارمند نمونه صومعه‌سرا تجلیل شدند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۴ شهریور ۹۲ - ۲۲:۵۷

  کد خبر : 14289

  ۱۲۰ کارمند نمونه صومعه‌سرا تجلیل شدند

    در سومین روز هفته دولت ۱۲۰ کارمند نمونه و ۵۰ نفر از روسای ادارات صومعه سرا در سالن فارابی …

   

  در سومین روز هفته دولت ۱۲۰ کارمند نمونه و ۵۰ نفر از روسای ادارات صومعه سرا در سالن فارابی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان تجلیل شدند.

  به گزارش خبرنگار واران نیوز، فرماندار شهرستان صومعه سرا عصر دوشنبه در این مراسم ضمن تبریک به مناسبت روز کارمند و هفته دولت گفت: مدیران و کارمندان باید حضرت علی علیه السلام را در امر مدیریتی، سرلوحه کارهای خود قرار دهند.

  میرزا حسینعلی زاده افزود: حضرت امیر (ع) در مدت خلافت خویش یک سیستم مدیرتی کامل از جمله ساده زیستی، مردمداری و قناعت را به بشریت آموخت.

  وی تصریح کرد: اگر هدف جلب رضای خدا و همانند شهیدان رجایی و باهنر در کارها اخلاص باشد همیشه خدمات ماندگار خواهد بود.

  فرماندار صومعه سرا گفت: کارمند نمونه دارای ویژگی های همچون پیگیری جدی در کارها، وقت شناسی و نظم در امور، داشتن انگیزه، پاسداری از خون شهدا، عفت کلام، صداقت و دوست داشتن، انتقاد پذیری، خودارزیابی و غیره است.

  وی همچنین با اشاره به حضور مردم در صحنه های مختلف نظام و انقلاب اسلامی یادآورشد: مردم شرایط و ضرورت ها را همواره تشخیص و براین اساس در هر زمان و مکان که نیاز به حضور بوده با تمام وجود حاضر شده اند بنابراین کارگزاران دولت در خور شان این مردم باید به آنان خدمت و تکریم کنند.

  مائده فلاحتکار ضیابری

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro