افتتاح 6پروژه جهاد کشاورزی صومعه سرا درهفته دولت

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۵ شهریور ۹۲ - ۱۸:۴۰

  کد خبر : 14301

  افتتاح ۶پروژه جهاد کشاورزی صومعه سرا درهفته دولت

  مدیر جهاد کشاورزی صومعه سرا ضمن تبریک هفته دولت و یاد و خاطره شهدای والامقام اظهار کرد: وزارت جهاد کشاورزی …

  مدیر جهاد کشاورزی صومعه سرا ضمن تبریک هفته دولت و یاد و خاطره شهدای والامقام اظهار کرد: وزارت جهاد کشاورزی اعتقاد دارد که توسعه جهاد کشاورزی باید همه جانبه باشد.

  واران نیوز: احمد پادیاب تصریح کرد:در راستای توسعه همه جانبه جهاد کشاورزی، طرح ها و پروژه های خوبی را جهاد کشاورزی صومعه سرا در هفته دولت به مورد اجرا در خواهد آورد.

  وی اذعان داشت:پروژه هایی که در هفته دولت به بهره برداری می رسند شامل تجهیز و نوسازی اراضی سنتی  می باشد که امکان کاشت و برداشت مکانیزه و مدیریت مزرعه  را برای کشاورزان فراهم میکند.

  مدیر جهاد کشاورزی خاطرنشان کرد:یکی دیگر از پروژه های هفته دولت در ارتباط با تامین آب زراعی، لاینینگ یا پوشش آنها در سطح روستاها می باشد.

  پادیاب اظهار داشت: از دیگر پروژه های این هفته مدل سازی ۱واحد کارخانه برنجکوبی و افتتاح ۳ واحد مرغداری می باشد که یک واحد مرغداری به صورت نمادین در امروز افتتاح شد.

  وی تصریح کرد: در سال های۹۰،۹۱،۹۲ کارگروهی با ریاست فرماندار به نام کارگروه توسعه بخش کشاورزی تشکیل داده اند که کل اعتبار ۸میلیارد و ۷۱۰ میلیون تومان بوده که با تلاش های کارگروه توانستند این رقم را به۱۱ میلیارد تومان در جهت توسعه بخش کشاورزی  برسانند.

  مدیر جهاد کشاورزی اشاره کرد:در راستای این پروژه ها که در واقع در ارتباط با تحقق بخش کشاورزی می باشد تسهیلاتی به مرغداری ها،دامداری ها، قارچ خوراکی و مکانیزه شدن کشاورزی داده است.

  پادیاب خاطرنشان کرد: شهرستان صومعه سرا با داشتن ۱۴۹واحد مرغداری و با تولید ۳میلیون و ۴۵۰هزار قطعه مرغ مقام ممتازی را در سطح استان دارا می باشد.

  وی در ادامه گفت: تا پایان سال جاری ۱۲ مرغداری افتتاح خواهد شد که با افزایش ۳هزار قطعه مرغ مقام اول را در استان کسب خواهیم کرد.

  مائده فلاحتکار ضیابری

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro