افتتاح گاز رسانی روستای صیقلوندان بخش تولمات

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۵ شهریور ۹۲ - ۲۱:۲۵

  کد خبر : 14309

  افتتاح گاز رسانی روستای صیقلوندان بخش تولمات

  واران نیوز: فرماندار صومعه سرا ضمن گرامیداشت هفته دولت گفت: در هفته دولت این توفیق را یافته ایم تا افتتاح …


  واران نیوز: فرماندار صومعه سرا ضمن گرامیداشت هفته دولت گفت: در هفته دولت این توفیق را یافته ایم تا افتتاح آخرین گازرسانی روستای صیقلوندان بخش تولمات را داشته باشیم.

  میرزا حسنعلیزاده اظهار داشت: تمامی پیشرفتها،توسعه و امکاناتی که امروز در اختیار ما قرار گرفته به برکت نظام و خون شهدا می باشد.

  وی خاطر نشان کرد: یقینا خون شهیدان رجایی و باهنر و امثال این دو شهید به ثمر نشسته است که امروزه شاهد بهره مندی همه مردم در جهت امکانات  می باشیم و نظام در صدد این است که در اختیار مردم قرار دهد.

  فرماندار تصریح کرد: باید فرصت را غنیمت بشماریم و شهید رجایی و شهید باهنر را سرمشق خود قرار دهیم.هر چندد وره مدیریتی این دو شهید کم بود اما یک الگوی مدیریتی خوب را به ما آموختند که چطور باید برای خدا و رضای او کار کنیم.

  مدیر عامل شرکت گاز گیلان ضمن گرامیداشت هفته دولت و آرزوی توفیق روز افزون برای خدمتگزاران به نظام اظهار داشت:با گذشت۳۳سال از پیروزی انقلاب اسلامی مردم روز به روز شاهد پیشرفت های بسیاری در کشور هستند و پیروزی انقلاب را بیشتر احساس می کنند.

  مهندس سیدجلال نور موسوی اذعان داشت: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی گاز رسانی صرفا در شهرهای خاصی بوده است اما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دولت تصمیم گرفت که گاز را  برای تمامی استان ها مورد بهره برداری قرار دهد.

  وی تصریح کرد: بعد از انقلاب علاوه بر صنعت به بخش خانگی هم توجه ویژه ای شد و شاهد بهره مندی گاز در سال ۶۲ در گیلان شدیم و در حال حاظر ۴۷ شهر استان گیلان از نعمت گاز بهره مند می باشند.

  مدیر عامل شرکت گاز گیلان اظهار داشت:در بخش شهری ۹۹و نیم و در روستا ۶۵درصد مردم  از نعمت گاز برخوردارند و در بخش روستایی در ۶،۷ سال اخیر سرعت گازرسانی به قدری بود که سالانه ۱۵۶ روستا از گاز بهره مند می شوند.

  موسوی اشاره کرد:۱۱۹۴ روستا در استان و ۸۷درصد از جمعیت کل استان از نعمت گاز بهره مند می باشند واستان رتبه ۲ در سطح کشور را دارا می باشد .

  وی خاطرنشان کرد: با افتتاح گاز رسانی درروستای صیقلوندان پایان گاز رسانی بخش تولمات را اعلام میکنیم که این گاز رسانی برای ۱۵۷خانوار انجام گرفته است.

  موسوی در ادامه گفت:در حال حاظر شهرستان صومعه سرا با ۸۲درصد گاز رسانی از لحاظ خانواری رتبه بسیار خوبی در سطح استان دارد و با توسعه گاز رسانی که در ۱۰ روستای شهرستان صومعه سرا در دست اجرا داریم به ۸۹درصد و با ۹ مورد در دست فراخوان به ۹۳درصد می رسد.

  مائده فلاحتکار ضیابری

  ۲ ديدگاه

  1. پیلی برار گفت:

   صیقلوندان

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro