140 هزار میلیون ریال تسهیلات مسکن مهر خودمالک براي صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۲ شهریور ۹۱ - ۱۴:۱۴

  کد خبر : 1432

  ۱۴۰ هزار میلیون ریال تسهیلات مسکن مهر خودمالک برای صومعه‌سرا

  رئیس اداره راه و شهرسازی صومعه‌سرا گفت: بالغ بر ۱۴۰ هزار میلیون ریال تسهیلات برای ۷۰۰ واحد مسکن مهر خودمالک …

  رئیس اداره راه و شهرسازی صومعه‌سرا گفت: بالغ بر ۱۴۰ هزار میلیون ریال تسهیلات برای ۷۰۰ واحد مسکن مهر خودمالک در داخل شهر صومعه‌سرا پرداخت شد.

   

  به نوشته واران نیوز به نقل از فارس»عین‌الله خان‌علی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در صومعه‌سرا با اشاره به افتتاح شش پروژه عمرانی راه روستایی در روستای مهویزان این شهرستان، اظهار کرد: خدمت‌رسانی و ایجاد رفاه بیشتر برای مردم علاوه بر رضایت شهروندان، خرسندی مسئولان را نیز در بر دارد.

  وی هفته دولت را برای دستیابی به توسعه و پیشرفت  در سطح ملی بابرکت و مهم خواند و افزود: زمینه‌های این توسعه و پیشرفت‌ از دوران انقلاب با رهبری امام خمینی (ره) و جان‌فشانی شهیدان انقلابی مانند رجایی و باهنر ایجاد شد.

  این مسئول پروژه‌های هفته دولت راه و شهرسازی صومعه‌سرا در بخش آسفالت، زیرسازی و روکش شش راه روستایی عنوان کرد.

  وی روستاهای نطف در مهویزان، ماتک، شفت‌محله، عربان به چمثقال، چوبه به صیقلوندان و مناره بازار به ولد را مشمول طرح راه‌سازی ذکر کرد.

  خان‌علی‌زاده با بیان اینکه برای آسفالت و زیرسازی این شش راه روستایی بالغ بر ۹۸۵ میلیون تومان هزینه شده است، افزود: بیش از ۸۰۰ میلیون تومان از این مبلغ تخصیص یافته و بقیه اعتبار جزو مطالبه پیمانکار است که باید پرداخت شود.

  وی به انجام عملیات‌های صورت گرفته از هفته دولت گذشته تا جاری در صومعه‌سرا اشاره کرد و یادآور شد: در این مدت زمانی بیش از ۲۵ پروژه در بخش راه و پنج پروژه در بخش مسکن و شهرسازی شهرستان انجام شده است.

  رئیس اداره راه و شهرسازی صومعه‌سرا پاکسازی حریم راه، تهیه، تعمیر و نصب چراغ‌های چشمک زن، خط‌کشی راه‌های روستایی، اصلی و فرعی، شن‌ریزی شانه راه‌ها، لکه‌گیری آسفالت، صدور مجوزهای ساخت، بازسازی علایم راهنمایی و رانندگی، نصب تابلوهای اطلاعاتی جدید و تهیه و نصب گارد ریل را از جمله خدمات بخش راه صومعه‌سرا برشمرد.

  وی با تصریح بر اینکه تمام این خدمات با همکاری نیروهای ارزشی نهاد مذکور انجام شده است، خاطرنشان کرد: نیازها و مشکلات مردم در حوزه اختیاری اداره راه و شهرسازی با اولویت‌بندی و طبق اعتبارات تخصیص یافته عملیاتی می‌شود.

  خان‌علی‌زاده با اشاره به خدمات بخش مسکن و شهرسازی اداره راه و شهرسازی صومعه‌سرا یادآور شد: پرداخت بالغ بر ۱۴۰ هزار میلیون ریال تسهیلات برای ۷۰۰ واحد مسکن مهر خود مالک در داخل شهر، اخذ ۳۸ فقره مجوز تخریب مدرسه‌های صومعه‌سرا برای ارسال به سازمان اقتصاد و دارای استان، شناسایی و واگذاری زمین برای احداث ساختمان‌های اداری، پیگیری صدور سند زمین‌های محدوده شهر و ۳۵۰ واحد مسکونی مسکن مهر از جمله خدمات بخش مسکن و شهرسازی این شهرستان است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro