دیدار فرماندار و مسئولین شهرستان صومعه سرا با با امام جمعه این شهرستان

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۸ شهریور ۹۲ - ۱۹:۲۹

  کد خبر : 14396

  دیدار فرماندار و مسئولین شهرستان صومعه سرا با با امام جمعه این شهرستان

  فرماندار و جمعی از روسای ادارات شهرستان صومعه سرا با  امام جمعه این شهرستان دیدار کردند. واران نیوز: فرماندار صومعه …

  فرماندار و جمعی از روسای ادارات شهرستان صومعه سرا با  امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.

  واران نیوز: فرماندار صومعه سرا ضمن یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و شهدای انقلاب بیان کرد: حدود ۳۰ برنامه در هفته دولت در شهرستان صومعه سرا برگزار شد.

  میرزا حسینعلیزاده اظهار داشت:با توجه به محدودیت هایی مالی که در کشور،استان و شهرستان وجود داشت و حتی در بعضی از ادارات اعتبارات و تخصیص ها زیر ۲۰ در صد بود اما در هفته دولت امسال ۵۵ پروژه با ۷۴میلیارد و ۴۲۸میلیون ریال به بهره برداری رسیده است.

  وی اذعان داشت: روسای ادارت با وجود کمبود اعتبارات و مشکلات مادی اما باتلاش زیاد توانستند پروژه ها را در هفته دولت افتتاح کنند و بارقه امید را با همه مشکلاتی که دشمنان ایجاد کرده اند در مردم ایجاد کنند.

  فرماندار تصریح کرد:وحدت و همدلی که امام جمعه در میان مسئولین شهرستان ایجاد کرده باعث این همه پیشرفت شده است.

  حاج آقا صدیقی امام جمعه صومعه سرا ضمن گرامیداشت هفته دولت گفت: از روسای ادارات شهرستان به دلیل کم کردن آلام مردم تشکر می کنم.

  وی ضمن بیان اینکه هر چه در این عالم است فانی می شود جز خدا و کسی که مظهر خدایی داشته باشد اظهار داشت: شهیدان رجایی و باهنر مظهر خدایی داشتند که با دوره ی مدیریتی کوتاه خود توانسته اند اینگونه بعد از گذشت این همه سال نامشان و یادشان زنده بماند.

  امام جمعه صومعه سرا اذعان داشت: در دوره آخرالزمان به سر می بریم و هرکسی بتواند کمک کار مسائل دینی باشد یقینا عنایت خدا شامل حال وی خواهد شد.

  صدیقی در ادامه تصریح کرد: امیدوارم مهرو محبتی که میان مسئولین و مردم وجود دارد روز به روز بیشتر شود و مشکلات مردم حل گردد.

  مائده فلاحتکار ضیابری

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro