ایتام اهل سنت در کشور پشتیبانی ندارند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۰ شهریور ۹۲ - ۲۱:۳۴

  کد خبر : 14415

  ایتام اهل سنت در کشور پشتیبانی ندارند

  یک باب منزل مددجویی در روستای «ولد» گوراب زرمیخ  با حضور فرماندار صومعه سرا، سردارسید ضیاءالدین حزنی فرمانده قرارگاه قرب …

  یک باب منزل مددجویی در روستای «ولد» گوراب زرمیخ  با حضور فرماندار صومعه سرا، سردارسید ضیاءالدین حزنی فرمانده قرارگاه قرب کوثر و جمعی از مسئولان شهرستان افتتاح شد.

  مسئول کمیته امداد شهرستان صومعه سرا گفت: از طرف کمیته امداد شهرستان ۵ واحد مسکونی به بخش گوراب زرمیخ اختصاص داده شد که امروز آخرین واحد مسکونی را افتتاح کردند.

  علیرضا محمدی بیان کرد: با ۵۵۰میلیون ریالی که قرارگاه قرب کوثر در اختیار کمیته امداد صومعه سرا قرار داد توانسته اند واحدهای ساخته شده را در اختیار خانواده های معظم امداد قرار دهند.

  وی اذعان داشت: در بحث اکرام و ایتام، قرارگاه قرب کوثر ماهانه ۸میلیون ریال به حساب ۴۰ ایتام این بخش واریز می کند.

  محمدی در ادامه گفت: در بحث جهیزیه، پوشاک و در امر معیشت خانواده ها تا به امروز ۸۷ میلیون ریال این قرار گاه نسبت به محرومین این منطقه مساعدت کرده اند.

  در این مراسم، فرمانده قرارگاه قرب کوثر خاتم الانبیاء سپاه پاسداران نیز گفت:  در بحث محرومیت زدایی وماموریت جدید سپاه یعنی مردم داری و مردم دوستی در درجه اول در منطقه شمال غرب کشور استان های آذربایجان،کردستان و سیستان و بلوچستان و در بحث مسجدسازی و کمک به حوزه های علمیه در سراسر کشورآغاز شده است.

  سید ضیاءالدین حزنی اظهار داشت: در استان گیلان فقط در بحث مسجد سازی فعال می باشند و تا به امروز ۶۰۰مسجد در دست احداث، تعمیر و تجهیز دارند.

  وی با بیان اینکه غیر از بحث مسجد سازی درهمه عرصه ها در سطح کشور فعال می باشند اذعان داشت: تا به امروز ۱۰ هزارو ۲۸ پروژه را در سطح کشور به اتمام رسانده اند.

  فرمانده قرارگاه قرب کوثر ضمن بیان اینکه  قرارگاه قرب کوثر تمام ایتام اهل سنت را در سراسر کشور پشتیبانی خواهد کرد افزود: در حال حاظر ۲۷۵هزار یتیم در سطح کشور هستند که همه این ایتام ۱تا۴ نفر پشتیبان دارند.

  سردار حزنی اظهار داشت: ایتام اهل سنت در کشور پشتیبانی ندارند و در مرحله اول پشتیبانی از ۷هزار ایتام اهل سنت را قرارگاه قرب کوثر تقبل کرده است.

  مائده فلاحتکارضیابری


  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro