بیمه تکمیلی 1000 دارنده سهام عدالت در صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۲ شهریور ۹۱ - ۱۵:۲۱

  کد خبر : 1443

  بیمه تکمیلی ۱۰۰۰ دارنده سهام عدالت در صومعه‌سرا

   مدیر عامل شرکت تعاونی سهام عدالت صومعه‌سرا از بیمه تکمیلی درمان و عمر یک‌هزار و ۱۷۰ نفر از دارندگان برگه …

   مدیر عامل شرکت تعاونی سهام عدالت صومعه‌سرا از بیمه تکمیلی درمان و عمر یک‌هزار و ۱۷۰ نفر از دارندگان برگه سهام عدالت این شهرستان برای نخستین بار در کشور خبر داد.

  به گزارش واران نیوز به نقل از فارس»سید مصطفی شاداب بعد از ظهر امروز در جمع مسئولان این شهرستان با اشاره به عملکرد تعاونی سهام عدالت صومعه‌سرا اظهار کرد: تعاونی سهام عدالت صومعه‌سرا با هدف ارائه خدمات مضاعف به اقشار مختلف در حال فعالیت است.

  وی با بیان اینکه بسط خلاقیت و خدمت متفاوت به سهامداران رکن اساسی در اجرای اهداف و وظایف شرکت تعاونی سهام عدالت صومعه‌سرا است، تصریح کرد: این اهداف در راستای توانمند سازی و رضایت سهامداران شرکت تعاونی سهام عدالت این شهرستان است.

  مدیر عامل شرکت تعاونی سهام عدالت صومعه‌سرا از اجرای طرح بیمه‌دار کردن دارندگان برگه سهام عدالت در این شهرستان خبر داد و افزود: این طرح برای نخستین بار در سطح کشور در صومعه‌سرا انجام شده است.

  وی با بیان اینکه طرح بیمه‌دار کردن سهامداران برگه سهام عدالت صومعه‌سرا به صورت بیمه تکمیلی در بخش عمر و درمان است، اذعان کرد: تاکنون بالغ بر یک‌هزار و ۱۷۰ نفر از مجموع سهامداران صومعه‌سرا مشمول طرح بیمه تکمیلی شده‌اند.

  شاداب، ایده نخست اجرای این طرح و مطالعه آن را از طرف سهام عدالت صومعه‌سرا برشمرد و متذکر شد: طرح مذکور پس از هماهنگی با استان و تشکیل یک کار گروه ویژه به مرحله اجرا رسید.

  وی اضافه کرد: افراد مشمول طرح بیمه تکمیلی سهام عدالت با انعقاد قرار داد با بیمه ایران به مدت یک سال از مزایای این طرح بهره‌مند می‌شوند.

  مدیر عامل شرکت تعاونی سهام عدالت صومعه‌سرا با تصریح بر اینکه اجرای این طرح مورد استقبال تمام شهرستان‌های گیلان واقع شده است، یادآور شد: اکنون طرح بیمه تکمیلی عمر و درمان در تمام شهرستان‌های استان در حال اجراست.

  وی خاطرنشان کرد: امیدواریم مجموعه خدمات شرکت تعاونی سهام عدالت صومعه‌سرا مورد عنایت الهی و سهامداران قرار گیرد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro