بی مهری مسئولان به مسکن مهر

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۱۲ شهریور ۹۲ - ۱۸:۱۴

  کد خبر : 14465

  بی مهری مسئولان به مسکن مهر

  امروز مسکن مهر صومعه سرا تبدیل به شهری شده است که تنها در زمینه ی رشد عمودی رکورد شهرهای اطراف …

  امروز مسکن مهر صومعه سرا تبدیل به شهری شده است که تنها در زمینه ی رشد عمودی رکورد شهرهای اطراف صومعه سرا شکسته است.

  اما در زمینه ی امکانات و بستر سازی شهری ، افقی تیره و تار را برای ساکنان خود ترسیم کرده است.

  واران نیوز: طبق گزارش خبرنگار ما از اهالی مسکن مهر ، یکی از اهالی مهر با اشاره به خلف وعده مسئولان مربوطه طرح مسکن مهر در تحویل کامل منازل و ارائه بسترسازی های لازم به اهالی این شهر، اظهار می دارد: ما بعد از سال ها دربدری بالاخره توانستیم از طریق مسکن مهر صاحبخانه شویم که ای کاش هرگز این کاررا نمی کردیم!!! چون الان درست است که صاحب آپارتمان به ظاهر مال خود شده ایم اما در باطن ، سوای پرداخت ماهانه اقساط باید هزینه های ایاب و ذهاب نیز بپردازیم.

  اهالی اظهار داشتند: در مسکن مهر صومعه سرا که در حال حاضر ساکن آن هستیم حتی یک تاکسرانی وجود ندارد که بتوانیم تا داخل شهر برویم و نزدیک شروع شدن مدارس هستیم و فرزندان خود را باید با آژانس به مدرسه بفرستیم که واقعا برای ما با این همه اقساط ماهانه ، مشکل است.

  مشکل دیگر ساکنین نبود خدمات شهری در نزدیکی محل سکونت خود است.هرچند که مسئولین از ایجاد خدمات لازم برای ساکنان خبر داده بودند اما همچنان خبری ازنانوایی، مغازه، بازار و مدرسه در سایت نیست و ساخت آن هنوز شروع نشده است و این بدان معنا است که ساکنین این مجموعه مسکونی تا چند سال آینده نیز روی هیچگونه خدماتت شهری را د رمحله خود نخواهند دید.

  نبود فضای سبز و یا محیط های مناسب برای بازی کودکان نیز از دیگر مشکلات موجود در سایت می باشد.

  ساکن دیگر مهر می گوید : مشکلات این واحد ها زیاد است .اکثر دیوارها نم داده است و خانه ای که نوساز است نیاز به تعمیرات دارد.تعمیرات واحدها قبل از تحویل به عهده پیمانکار است ولی متاسفانه پیمان کار زیر بار نمی رود . قرار بوده است پیمانکار آشپزخانه ها را کابینت سازی کند، کف اتاق هارا سرامیک کند و بعد تحویل دهد در حالی که اینکار را به عهده خود ما گذاشته است.

  از دیگر مشکلات اهالی نداشتن گاز می باشد .یکی از اهالی می گفت: ۹ماه بدون گاز در مسکن مهر زندگی کرده است و ۲۵۰هزار پول برق بخاطر استفاده از بخاری برقی برایش آمده است که بعد ۹ ماه تازه گازکشی کرده اند.

  دیگری می گفت: به دلیل درست نکردن محوطه ها تمام خاک  به خانه های آنها می آید.وازدیگر مشکلات این مجتمع  خراب بودن آیفون های تصویری می باشد.

  اهالی مسکن مهر از مسئولان می خواهند تا به مشکلات آنها رسیدگی شود

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro