تولمات گازرسانی کامل شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۲ شهریور ۹۱ - ۱۵:۳۴

  کد خبر : 1453

  تولمات گازرسانی کامل شد

  کریم شعبانی فرماندار صومعه‌سرا از گازرسانی کامل به بخش تولمات این شهرستان خبر داد.   به گزارش واران نیوز به …

  کریم شعبانی فرماندار صومعه‌سرا از گازرسانی کامل به بخش تولمات این شهرستان خبر داد.

   

  به گزارش واران نیوز به نقل از فارس»کریم شعبانی عصر روز چهار شنبه در جریان افتتاح پروژه‌های عمرانی و تولیدی این شهرستان، اظهار کرد: همزمان با هفته دولت ۶۸ پروژه عمرانی و تولیدی با اعتباری بالغ بر ۷۸ میلیارد و ۸۸۸ میلیون ریال در صومعه‌سرا در حال افتتاح است.

  وی گاز رسانی را از مهم‌ترین پروژه‌های افتتاح شده صومعه‌سرا در هفته دولت ذکر کرد و افزود: در هفته دولت جاری شش پروژه گاز رسانی در بخش روستایی صومعه‌سرا با اعتباری بیش از ۷ میلیارد تومان به مرحله بهره‌برداری رسیده است.

  فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه روند جذب اعتبار و اجرای پروژه‌های عمرانی و تولید در این شهرستان رو به رشد است، تصریح کرد: این میزان اعتبار و خدمات در راستای اقتدار بیشتر نظام، استحکام پایه‌های انقلاب و رضایت مردم است.

  وی با اشاره به حوزه گازرسانی صومعه‌سرا اذعان کرد: از بین ۱۵۱ روستای صومعه‌سرا تاکنون ۱۰۱ روستا از نعمت گاز برخوردار شده‌اند.

  شعبانی اضافه کرد: این میزان پیشرفت نشان دهنده رشد ۸۵ درصدی صومعه‌سرا در راستای عملیات گاز رسانی به مناطق روستایی است.

  وی با تصریح بر اینکه اکنون ۴۵ روستای صومعه‌سرا در انتظار گازدار شدن هستند، بیان کرد: هشت روستا با همکاری مسئولان مربوطه در دست اقدام برای عملیات گازرسانی است.

  این مسئول شتاب بخشیدن به روند گازدار شدن تمام روستاهای سه بخش مرکزی، تولمات و میرزای جنگلی را امری مهم دانست و متذکر شد: شتاب در اجرای وظایف مسئولان سرعت توسعه و ترقی را بیشتر می‌کند.

  وی از گازرسانی صددرصدی به بخش تولمات صومعه‌سرا خبر داد و اذعان کرد: بخش تولمات صومعه‌سرا با ۳۵ روستا به لحاظ گازرسانی همزمان با هفته دولت جاری تبدیل به بخش سبز شد.

  شعبانی این موفقیت را نماد قدرت در خدمات دولت، نظام و خادمان انقلاب اسلامی برشمرد و یادآوری کرد: زیرساخت‌های کشور با پیشرفت‌های روز افزون در حال تکمیل شدن است.

  وی به بهره‌برداری از ۲۵۰ پروژه عمرانی و تولید با ۳۳ میلیارد تومان اعتبار مصرفی در مدت یک سال اخیر در صومعه‌سرا اشاره کرد و افزود: این پروژه‌ها خدمات خالصانه دولت خدمتگزار را در راستای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی نشان می‌دهد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro