اختصاص 10 میلیارد تومان به کشاورزی صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۱۳ شهریور ۹۱ - ۹:۰۰

  کد خبر : 1464

  اختصاص ۱۰ میلیارد تومان به کشاورزی صومعه‌سرا

  فرماندار صومعه‌سرا از اختصاص ۱۰ میلیارد تومان اعتبار به بخش کشاورزی این شهرستان در سال جاری خبر داد.  کریم شعبانی عصر …

  فرماندار صومعه‌سرا از اختصاص ۱۰ میلیارد تومان اعتبار به بخش کشاورزی این شهرستان در سال جاری خبر داد.

   کریم شعبانی عصر شنبه در جمع مسئولان این شهرستان با اشاره به ضرورت توجه ویژه به بخش کشاورزی، اظهار کرد: توسعه قابلیت و فضای موثر کشاورزی در صومعه‌سرا امری مهم و غیر قابل انکار است.

  وی با بیان اینکه وسعت اراضی قابل کشت در صومعه‌سرا نشانه دستیابی به نقاط امید و بالندگی در حوزه‌های کشاورزی این شهرستان است، افزود: از قابلیت‌های کشاورزی صومعه‌سرا در راستای ایجاد اشتغال مضاعف بهره‌گیری می‌شود.

  فرماندار صومعه‌سرا به استفاده بهینه و درست از قابلیت‌های کشاورزی این شهرستان اشاره کرد و گفت: باید شاهد ادغام تجربه و علم در حوزه کشاورزی صومعه‌سرا با همکاری کشاورزان و کارشناسان در آینده باشیم.

  وی با تصریح بر اینکه تجهیز و نوسازی یک‌هزار و ۷۰۰ هکتار از اراضی صومعه‌سرا کاری اساسی و مهم است، ابراز کرد: امیدواریم در راستای اجرای این طرح خدمات بهتر و بیشتری به کشاورزان داده شود.

  شعبانی، کشاورزی را از فعالیت‌های عمده و اصلی ساکنان صومعه‌سرا دانست و اذعان کرد: حوزه معیشتی خانوارها باید با کیفیت و کمیت بهتری نسبت به  گذشته رونق یابد.

  وی با تاکید بر همکاری دهیاران و بخشداران با کشاورزان برای تقویت توسعه بخش کشاورزی صومعه‌سرا، متذکر شد: همواره تلاش و زحمات گروهی نتایج بهتری را در بر دارد.

  فرماندار صومعه‌سرا با اشاره به ثبت عملکردهای مسئولان و انعکاس مقایسه‌ای آن از گذشته تا کنون بین مردم، اظهار کرد: مردم حق دارند در جریان تلاش‌ها و عملکردهای مسئولان قرار گیرند.

  وی ترویج موروثی کار کشاورزی در بین فرزندان را با اهمیت خواند و یادآور شد: امروزه باید به گونه‌ای عمل کرد تا فرزندانمان از کار در مزارع و شالیزارها احساس بدی نداشته باشند.

  شعبانی از اختصاص بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان اعتبار به بخش کشاورزی صومعه‌سرا در سال جاری خبر داد و تصریح کرد: تاکنون ۲ میلیارد از این سهم اعتباری دریافت و در بخش‌های مختلف حوزه کشاورزی صومعه‌سرا هزینه شده است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro