جشنواره تئاتر استانی در صومعه سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۱۸ شهریور ۹۱ - ۱۹:۵۲

  کد خبر : 1489

  جشنواره تئاتر استانی در صومعه سرا

  معاون هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، از برگزاری بیست و پنجمین جشنواره تئاتر استانی در صومعه‌سرا خبر داد …

  معاون هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، از برگزاری بیست و پنجمین جشنواره تئاتر استانی در صومعه‌سرا خبر داد

  به نوشته واران نیوز به نقل از ایسنا»   منطقه گیلان و به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، سید وحید فخرموسوی با اعلام این مطلب گفت: با توجه به سیاست‌های اداره‌کل به منظور تمرکززدایی فعالیت‌های فرهنگی و هنری و برگزاری جشنواره‌ها در شهرستان‌ها، بیست و پنجمین جشنواره تئاتر استانی گیلان در شهرستان صومعه‌سرا برگزار خواهد شد.

  وی با اشاره به برگزاری موفق بیست و چهارمین جشنواره استانی گیلان در لنگرود که سال پیش برگزار شده بود به استقبال خوب هنرمندان از برگزاری جشنواره‌ها در شهرستان‌ها اشاره و ابراز امیدواری کرد: برگزاری جشنواره‌ها در شهرهای مختلف گیلان، زیرساخت‌های فرهنگی و هنری استان را تقویت کند.

  معاون هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان همچنین از نبود نیروهای متخصص در سالن‌های نمایش مجتمع‌های فرهنگی هنری گیلان ابراز نگرانی کرد و گفت: عدم به کارگیری نیروهای متخصص و دلسوز برای مدیریت سالن‌ها، موجب مستهلک شدن و از بین رفتن تجهیزات موجود خواهد شد.

  فخرموسوی همچنین از عدم تخصیص هزینه‌های تعمیر و نگهداری تجهیزات سالن ها اظهار گلایه کرد و گفت: امیدواریم در سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی، مدیریت استان با تدابیر لازم نسبت به این مهم و از بین رفتن سرمایه ملی توجه ویژه‌ای کنند.

  “بیست و پنجمین جشنواره تئاتر استانی از ۲۵ تا ۲۸ شهریور ماه سال جاری در شهرستان صومعه‌سرا برگزار خواهد شد.”

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro