روسای ادارات در هر شرایطی باید در دسترس باشند و تحت هیچ شرایطی تلفن خود را خاموش نکنند.

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۱۵ شهریور ۹۲ - ۱۹:۰۹

  کد خبر : 15220

  روسای ادارات در هر شرایطی باید در دسترس باشند و تحت هیچ شرایطی تلفن خود را خاموش نکنند.

  جلسه شورای اداری شهرستان صومعه سرا با حضور فرماندار، نماینده مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین شهرستان در سالن …

  جلسه شورای اداری شهرستان صومعه سرا با حضور فرماندار، نماینده مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین شهرستان در سالن فرمانداری برگزار شد.

  واران نیوز: نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان صومعه سرا ضمن تبریک هفته تعاون گفت: برای اینکه جلسات شورای برنامه ریزی مفید واقع شود باید معضلات شهر بیان و رسیدگی شود.

  حمیدرضا خصوصی ثانی اظهار داشت: در حال حاضر با یک حجمه ی وسیعی از دشمن مواجه هستیم که خواستار ضربات مهلک و کارساز به پیکره ی نظام و انقلاب اسلامی می باشد.

  وی افزود: کشور در شرایطی قرار گرفته است که باید خیلی قوی تر و مقاومتر از زمان جنگ گام های موثر برداشت تا اثرات منفی دشمنان مجذوب حال ما نشود.

  خصوصی اذعان داشت: یک مجموعه متعادل، متعهد و موحد اگر با هم درست کار کنند ،شاهد رشد و شکوفایی شهرمان خواهیم بود اما اگر گوشه ای از یک مجموعه با مشکلی روبه رو شود ، مجموعه از هدف خود باز خواهد ماند.

  وی با بیان اینکه  هر گونه مشکل آفرینی در هر گوشه ی مدیریتی این شهرستان می تواند ضربات مهلکی را بر پیکره ی مدیریتی این شهر وارد کند افزود: مدیریتی در شهر موفق خواهد بود که همه ی اجزای آن مجموعه با هم هماهنگ، هم فکر و همراه باشند.

  نماینده صومعه سرا گفت: درصد بالایی از مدیران شهرستان در شرایطی که از اعتبارات کافی برخوردار نیستند و مشکلات خاصی بر آنها حاکم است ولی عملکرد خوب و مثبت را از آنها  شاهد هستیم.

  در ادامه جلسه فرماندار صومعه سرا اظهار داشت:روسای ادارات در هر شرایطی باید در دسترس باشند و تحت هیچ شرایطی تلفن همراه خود را خاموش نکنند.

  میرزا حسینعلیزاده ضمن بیان اینکه  مسئولان باید پی گیری های لازم را برای جذب اعتبارات بیشتر انجام دهند افزود: امسال اختیارات بیشتری در توزیع و تخصیص اعتبارات به مدیران کل داده شده است و مدیر کل به راحتی می تواند به یک پروژه همانند در دو شهرستان مختلف، به یکی ۱۰ درصد و به دیگری ۷۰ درصد تخصیص اعتبار دهد.

  وی بیان کرد: از طرف فرمانداری قرار است گروهی مشخص شود تا تمام پروژه های تعریف شده توسط مسئولین  را رصد و از  میزان فیزیکی پروژه ها، نحوه ی کار پروژه ها ، کیفیت کارپیمانکاران و نحوه انجام آن پروژه را پی گیری کنند.

  فرماندار تصریح کرد: مسئولان باید در زمان کار اداری در اداره ی خود حضور داشته باشند و نباید زودتر از زمان کاری اداره را تعطیل کنند.

  حسینعلیزاده خاطر نشان کرد: با روی کار آمدن شوراهای جدید و معرفی دهیاران، مسئولان با دهیاران همکاری نمایند و با کمک های دهیاران مشکلات شهر را حل کنند.

  وی تأکید کرد که روسا باید شخصا در جلسات فرمانداری حضور داشته باشند.

  فرماندار با بیان اینکه، برخی از روسا دبیری کارگروه ها را بر عهده دارند در صورتی که فعالیت آنها کمرنگ می باشد افزود: کارگروه ها باید فعال و دستور کار داشته باشند و در نهایت مصوبات کارگروه ها توسط خود دبیر پی گیری شود.

  حسینعلیزاده خطر نشان کرد: مسئولان باید جذب سرمایه گذار کنند و از سرمایه گذاران شهرستان حمایت کافی داشته باشند.

  وی اظهار داشت: ادارات باید با هم دیگر تعامل و همکاری داشته باشند زیرا بسیاری از مشکلات قانونی را که اداره ای نمی تواند آن را پیگیری کند در ارتباط با اداره ی دیگر می باشد که مشکل را برایش ایجاد کرده است لذا باید تمام مشکلات در شهرستان حل شود و به استان کشانده نشود.

  فرماندار در ادامه اذعان داشت: روسا باید مجموعه کارکنان اداره را با خودشان هماهنگ کنند و در برنامه های مختلف فرهنگی مانند نماز جمعه، راهپیمایی و مناسبت های مختلف حضور پیدا کنند.

  مائده فلاحتکار ضیابری

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro