وزارت کشور در حال بررسی گزینه های استانداری

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۱۶ شهریور ۹۲ - ۱۹:۱۷

  کد خبر : 15708

  وزارت کشور در حال بررسی گزینه های استانداری

  به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا، محمد حسین فرهنگی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در گفتگو با آناج درباره ی رای …

  به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا، محمد حسین فرهنگی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در گفتگو با آناج درباره ی رای اعتماد به وزرای باقیمانده ی دولت جدید بیان داشت: رای اعتماد به وزرای معرفی شده ی جدید بستگی افراد معرفی شده دارد در صورتی که نفرات از دید مجلس مناسب باشد قطعا همانند سایر وزرا رای اعتماد خواهند گرفت.


  فرهنگی افزود: بالاترین آمار رای اعتماد به وزیران بعد از انقلاب متعلق به این دولت می باشد قطعا اگر افرادی با همان روحیه معرفی شوند رای اعتماد می گیرند و در نقطه ی مقابل اگر افرادی معرفی شوند که در سابقه ی عملکرد آنها در گذشته بخصوص فتنه ۸۸، سوالات جدی مطرح شود، ممکن است مجدد رای نیاورند هر چند که پیش داوری در این مورد تا معرفی نفرات جدید ممکن است ظلم باشد.

  وی در پاسخ به سوال خبرنگار آناج درباره ی تصمیمات نمایندگان استان درباره ی انتصاب استاندار آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد: پیشنهاداتی از طرف مجمع نمایندگان استان صورت گرفته و وزارت کشور نیز در حال بررسی گزینه ی نهایی می باشد.

  وی در پایان گفت: در تلاش هستیم و منتظریم تا روی فردی مدیر، نخبه، فرهیخته، با توانمندی بالای مدیریتی در سطح استان به اجماع برسیم.  
   انتهای پیام/

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro