توزیع نابرابر درآمدها یکی از مضرات توسعه نیافتگی می باشد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۷ شهریور ۹۲ - ۲۰:۰۲

  کد خبر : 15744

  توزیع نابرابر درآمدها یکی از مضرات توسعه نیافتگی می باشد

  فرماندار صومعه سرا ضمن تبریک هفته تعاون ظهر امروز در جمع تعاون گران شهرستان صومعه سرا گفت: توزیع نابرابر درآمدها …

  فرماندار صومعه سرا ضمن تبریک هفته تعاون ظهر امروز در جمع تعاون گران شهرستان صومعه سرا گفت: توزیع نابرابر درآمدها یکی از مضرات توسعه نیافتگی می باشد و اگر توسعه اقتصادی داشته باشیم درآمدها به صورت عادلانه توزیع خواهد شد.
  واران نیوز: میرزا حسینعلیزاده اظهار داشت:  حماسه سیاسی را همه مردم در انتخابات ۲۴ خرداد به ظهور رساندند و تعاون گران باید تحقق بخش حماسه اقتصادی در عرصه کار و تلاش باشند.
  وی با بیان اینکه  اقتصاد در توسعه کشور ما نقش اساسی دارد افزود: مهمترین ویژگی کشورهای کم توسعه یافته ، پایین بودن تولیدات داخلی می باشد و اگر قرار است کشوری توسعه پیدا کند باید تولیدات داخلی کشورخود را افزایش دهد.
  فرماندار تصریح کرد: بر اساس اصل۴۴قانون اساسی بخشی از وظایف غیر ذاتی دستگاه های دولتی باید به بخش خصوصی سپرده شود و دستگاه های دولتی به وظایف حاکمیتی و نظارتی و برنامه ریزی خود بپردازند که بتوانند نقش حاکمیتی خود را به نحو احسنت ایفا کنند.
  حسینعلیزاده اظهار داشت: تنها نهادی که در این عرصه می تواند به دولت کمک کند تعاونی ها می باشند.
  وی اذعان داشت: یکی از موانعی که در ایجاد کار آفرینی نقش اساسی دارد نبود فرهنگ کار و تلاش است و باید در جوانان روحیه کار و تلاش را تقویت کنیم.
  فرماندار در ادامه گفت:صنایع دستی و سنتی  جزءفرهنگ اصیل کشورمان می باشد و افراد باید با امکانات و تکنولوژی جدید دنیا، کالاهای بهتر با قیمت نازل تر به بازار عرضه کنند.

  حسینعلیزاده ضمن بیان اینکه باید در بحث گردشگری صومعه سرا را از بن بست بیرون آورد و موضوعی برای جذب گردشگر در این شهرستان داشت، افزود: : ایجاد مراکز تجاری بزرگ و ایجاد مراکز فروش محصولات کشاورزی فصلی در شهرستان در اولویت جذب گردشگر در صومعه سرا می باشد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro