تکذیب و توضیح دفتر آیت الله رمضانی در خصوص دیدار وی با اصلاح طلبان گیلان + حواشی

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲۲ شهریور ۹۲ - ۱۹:۲۸

  کد خبر : 16778

  تکذیب و توضیح دفتر آیت الله رمضانی در خصوص دیدار وی با اصلاح طلبان گیلان + حواشی

  به گزارش واران نیوزبه نقل از ۸دی نیوز:خبری روز گذشته(پنجشنبه) در یکی از سایتهای استان با عنوان ” دیدار جمعی …

  به گزارش واران نیوزبه نقل از ۸دی نیوز:خبری روز گذشته(پنجشنبه) در یکی از سایتهای استان با عنوان ” دیدار جمعی از اصلاح طلبان گیلان با آیت الله رمضانی ” منتشر شد که با واکنش شدید دفتر نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری مواجه گردید.

  در این خبر منتشر شده  تلاشی زیاد بر تطهیر برخی اصلاح طلبان گیلان انجام گرفته تا شاید بتواند وانمود کند که دست این اصلاح طلبان در دست بزرگان معنوی گیلان است و همیشه اقدامات خود را با این حضرات هماهنگ می نمایند.

  در این دیدار که به اصرار اصلاح طلبان با پوشش فعالان ستاد روحانی برای تطهیر و بازیابی چهره سیاسی آنها با استفاده از چهره های مقبول استان برگزار شده بود ، درخواستشان مبنی بر پا در میانی کردن آیت الله رمضانی با هوشیاری و جواب قاطع وی بی نتیجه ماند.

  متن خبر منتشر شده در سایت مذکور:

  ” جمعی از سران گروه های اصلاح طلب استان گیلان که اغلب نمایندگی احزابی چون مشارکت ایران اسلامی، سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی و اعتماد ملی را در گیلان بر عهده دارند با آیت الله دکتر رضا رمضانی نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان دیدار و گفتگو کردند.

  در این نشست که عبدالغفارشجاع، احمد رمضانپور، محسن باقری، کامران احمدیان، هرمز ربانی، بخشی، محمد زالفی و سید احمد حسینی حضور داشتند در خصوص مسائل گیلان و کشور و فضای جدید سیاسی بحث و تبادل نظر شد و این افراد خواستار ایجاد تغییرات در مدیریت استان شدند و از ایشان خواستند در راستای تحقق خواست مردم که تغییر بوده همکاری کنند.”

  لازم به ذکر است از آنجایی که از جانب دفتر آیت الله رمضانی هیچ خبرنگاری برای پوشش خبری این دیدار دعوت نشده بود، جای تأمل و بررسی دارد که چه کسی و با چه هدفی این خبر را به مسئولان این سایت داده است؟!!!

  12365

  عنوان این نشست ” دیدار اصلاح طلبان گیلان ” با آیت الله رمضانی نبود

  رحمت رحمان نژاد مسئول دفتر آیت الله رمضانی در گفتگو با خبرنگار ۸دی نیوز در واکنش به اخبار کذب این سایت اصلاح طلب گیلانی ضمن تأیید دیدار برخی فعالان ستاد روحانی با آیت الله رمضانی خاطرنشان کرد: عنوان این نشست ” دیدار اصلاح طلبان گیلان ” با آیت الله رمضانی نبود بلکه جمعی از اعضای ستاد آقای  روحانی با ایشان جلسه ای برگزار نمودند.

  وی همچنین اشاره کرد: همانطور که اعضای ستاد انتخاباتی رئیس جمهور با شخصیت های مطرح استان از جمله نمایندگان مجلس و نمایندگان خبرگان دیدارهایی پس از انتخابات داشتند، با آیت الله رمضانی نیز دیدار و گفتگو کردند.

  هیچ موضوعی از تغییرات استان در دیدار مذکور مطرح نشد

  مسئول دفتر آیت الله رمضانی با اشاره به این دروغ پردازی ابراز نمود: بنده در جلسه حضور داشتم و اصلا آقایان باقری، حسینی و زالفی در این دیدار نبودند و از بین آن ۸ نفری که در سایت نام برده اند آقایان شجاع، رمضانپور، ربانی و احمدیان را می شناسم که حضور داشتند.

  رحمان نژاد با بیان اینکه سایت… به دروغ موضوع دیدار را “تغییرات در استان” بیان نمود، تصریح کرد: این در حالی است که محتوای بحث در ارتباط با همدلی و برادری بوده و هیچ موضوعی از تغییرات استان در دیدار مذکور مطرح نشد.

  وی در ادامه اذعان نمود: از آنجائیکه آیت الله رمضانی دارای وجهه ای استانی می باشند، اعضای ستاد آقای روحانی به ایشان گفتند که “خیلی ها ما را نمی پذیرند، چند سالی بود که کنار بودیم و الان هم که کاندیدای ما رئیس جمهور شده است انتظار داریم که با ما برخورد بدی نشود.”

  از آیت الله رمضانی خواستند که برای بازیابی چهره سیاسی شان پا در میانی کند

  مسئول دفتر آیت الله رمضانی اضافه کرد: این افراد از ایشان خواستند که پا در میانی کنند؛ ولی حاج آقا به آنها گفتند که از من نخواهید برایتان پا پیش بگذارم و جلودارتان باشم زیرا به هیچ وجه این کار را نخواهم کرد.

  رحمان نژاد با اشاره به اینکه خواسته این افراد درست نبود، اذعان داشت: به هیچ وجه شأنیت آیت الله رمضانی اجازه نمی دهد که جلو بیفتد و بگوید که شما این افراد را بپذیرید.

  وی با تأکید بر اینکه آیت الله رمضانی در آن جلسه بسیار با احتیاط حرف زد که مبادا این افراد برداشت بدی کنند، اظهار نمود: متأسفانه سایت… در اقدامی به دور از اخلاق اخبار کذبی را منتشر کرد و حتی متن کامل تکذیبیه دفتر آیت الله رمضانی که بنده برایشان فرستاده بودم را انتشار نداد.

  96328

  متن کامل تکذیبیه ارسالی دفتر آیت الله رمضانی به این سایت به شرح زیر می باشد:

  بسمه تعالی

  مدیر مسئول محترم پایگاه خبری …

  باسلام

  نظربه درج خبر ( دیدارجمعی ازاصلاح طلبان گیلان با آیت الله رمضانی ) ساعت ۱۱:۱۰ قبل ازظهر پنجشنبه مورخ ۲۱ شهریور۹۲ درپایگاه خبری … ، شایسته است سریعا نسبت به حذف خبرکاملا کذب مزبور اقدام نموده وازدرج آن عذر خواهی بعمل آید.

  لازم به توضیح است که هیچگونه ملاقاتی درقالب سران اصلاح طلب گیلان واشخاص موصوف وبا موضوعیت ایجاد تغییرات درمدیریت استان با حضرت آیت الله رمضانی صورت نگرفته است ، لذا این دفتر ضمن اظهار تاسف ازدرج اخبار بدون بررسی درفضای مجازی، حق خودرا برای پیگیری های قانونی محفوظ می داند.

  دفتر آیت الله رمضانی

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro