توزیع 70 هزار دفترچه دانش‌آموزی در صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۸ شهریور ۹۱ - ۱:۰۲

  کد خبر : 1680

  توزیع ۷۰ هزار دفترچه دانش‌آموزی در صومعه‌سرا

   سرپرست صنعت، معدن و تجارت این شهرستان از توزیع بالغ بر ۷۰ هزار جلد انواع دفترچه‌های دانش‌آموزی با نرخ مصوب …

   سرپرست صنعت، معدن و تجارت این شهرستان از توزیع بالغ بر ۷۰ هزار جلد انواع دفترچه‌های دانش‌آموزی با نرخ مصوب دولتی این شهرستان خبر داد.

  واران نیوز» محسن آهنی ظهر امروز در جلسه بازرسی این شهرستان با اشاره به اینکه بیش از ۷۰ هزار جلد انواع دفترچه‌های دانش‌آموزی با نرخ مصوب دولتی در صومعه‌سرا در حال توزیع است، اظهار کرد: ۲۴ هزار جلد از این دفترچه‌ها در نمایشگاه عرضه مستقیم کالا و بقیه در واحدهای صنفی منتخب در حال توزیع است.

  وی برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم کالای پاییزه شهرستان صومعه‌سرا را با هدف فراهم کردن زمینه تامین مناسب‌تر و راحت‌تر لوازم پرمصرف ایام بازگشایی مدارس عنوان کرد.

  این مسئول عرضه کیف و کفش، پوشاک و لوازم‌التحریر در صومعه‌سرا را از تاریخ ۲۱ شهریور در نمایشگاه ذکر کرد و یادآور شد: این نمایشگاه تا پایان شهریور صبح‌ها و عصرها آماده بازدید شهروندان است.

  وی افزود: در این نمایشگاه ۶۰ واحد تولیدی و صنفی به ارائه کالای خود با تخفیفی بین ۱۰ تا ۲۰ درصد نسبت به قیمت‌های مشابه در بازار می‌پردازند.

  آهنی تصریح کرد: با توجه به نزدیک شدن به فصل بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید، طرح نظارتی ویژه این ایام نیز در صومعه‌سرا آغاز شده و بازرسان این اداره به همراه بازرسان اصناف و ناظران افتخاری بر روند عرضه کالا و خدمات مربوطه و رعایت نرخ‌های مصوب نظارت می‌کنند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro