حضور مسئولین در برنامه های هفته دفاع مقدس باید پررنگ باشد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۶ شهریور ۹۲ - ۲۳:۴۶

  کد خبر : 16852

  حضور مسئولین در برنامه های هفته دفاع مقدس باید پررنگ باشد

  واران نیوز: فرماندار شهرستان صومعه سرا  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۸ سال دفاع مقدس گفت: دوران ۸ سال …

  واران نیوز: فرماندار شهرستان صومعه سرا  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۸ سال دفاع مقدس گفت: دوران ۸ سال دفاع ملت ایران در حفظ و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و حراست از مرزهای عزت و شرف این سرزمین به عنوان یکی از بارزترین الگوی صبر و استقامت ملت ایران در تاریخ بشریت است.
  میرزا حسینعلی زاده اظهار کرد: این پایداری برخاسته از وحدت و ایمان بود و عزت و احترام مردم ایران در دنیا مرهون فداکاریهای شهدا، جانبازان و ایثارگران  است و ما باید تلاش کنیم ایثار و فداکاری های آنان را به نسل جوان امروزی انتقال دهیم تا فرهنگ ایثار و شهادت در بین آنها نهادینه شود.
   وی افزود: فرهنگ و آرمان های هشت سال دفاع مقدس و یاد و نام شهدا باید در جامعه زنده مانده و در نسل جوان نهادینه شود و انتظار داریم مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس امسال با شکوه تر از سال های گذشته برگزار گردد.
  حسینعلی زاده اذعان داشت: همه مسئولین ادارات به اتفاق کارمندان خود،به عنوان کارگزاران نظام  باید در برنامه های مختلف هفته دفاع مقدس حضور پر رنگی داشته باشند.
  جانشین سپاه پاسداران صومعه سرا ضمن تبریک ولادت امام رضا(ع) بیان کرد: هدف از برگزاری هفته دفاع مقدس ، یادآوری رشادتهای رزمندگان و شهدا می باشد.
  سرهنگ مرتضی رضایی گفت: تبلیغات پیراموانی و محیطی بمنظورگرامیداشت هفته دفاع مقدس بر ای تاثیرگذاری و ماندگاری کارها و پرداختن به آثار ارزشمند دوران دفاع مقدس باید انجام گیرد  و انسجام و هماهنگی در این مورد لازم است.

  وی ازجمله برنامه های هفته دفاع مقدس را ، سرکشی و دیدار از خانواده معظم شهدا ، فعال سازی گشت های عملیاتی، فعال سازی حلقات صالحین در مساجد، کوهپیمایی و پیاده روی خانوادگی سپاه و ناجا و شرکت در نماز جمعه بیان کرد.
  مائده فلاحتکار ضیابری
  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro