برگزاری جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان صومعه سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۳۰ شهریور ۹۲ - ۲۲:۱۱

  کد خبر : 16960

  برگزاری جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان صومعه سرا

  کمیته برنامه ریزی شهرستان صومعه سرا با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان صبح امروز در سالن فرمانداری برگزار …

  کمیته برنامه ریزی شهرستان صومعه سرا با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان صبح امروز در سالن فرمانداری برگزار شد.
  واران نیوز: فرماندار شهرستان صومعه سرا ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهیدان  گفت: هفته دفاع مقدس فرصتی برای قدرشناسی از شهدا و جانبازان می باشد.

  به گزارش خبرنگار واران نیوز، میرزا حسینعلی زاده در نشست کمیته برنامه ریزی افزود: پیشرفت و توسعه ای که امروز شاهد آن در جامعه هستیم مدیون جان فشانی های رزمندگان و شهدا می باشیم.
  وی اظهار داشت: محور برنامه های دفاع مقدس توسط سپاه اجرا می شود و انتظار میرود مسئولین ادارات همراه با کارمندان خود، در این برنامه ها حضور پررنگی داشته باشند.
  فرماندار صومعه سرا در ادامه جلسه ضمن بیان اینکه  امسال افزایش محسوسی در اعتبارات عمرانی دستگاه های مختلف نداشته اند و تلاش فرمانداری رعایت عدالت بین دستگاه ها بوده است،، افزود: بر اساس نیازهای موجود در بخش های مختلف شهرستان، اعتبارات توزیع شد و بخش اندکی ازتوزیع اعتبارات در اختیار فرمانداری بوده است.
  حسینعلی زاده بابیان اینکه از مسئولان ادارات انتظار دارد بتوانند بیشتر از شهرستان های دیگر تخصیص اعتبارات بگیرند،بیان کرد: برای اینکه تخصیص اعتبارات بیشتر از شهرستان های دیگر شود باید مسئولان ادارات به موقع دفاع کنند تاتخصیص بیشتری به ادارات شهرستان تعلق بگیرد.
  وی ضمن اشاره به   اعتبارات استانی و دو درصدی که بین ۱۶ فصل  تخصیص داده  می شود بیان کرد: شش میلیارد و ۷۵۵ میلیون تومان را توزیع کرده اند که حدود یک میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان غیر شاخص مند بود که  که فرمانداری در آن تغییری نداده است .
  فرماندار خاطرنشان کرد:مبلغ یک میلیارد و ۱۲۷ میلیون تومان  دو درصدی است  که از محل درآمد نفت و گاز برای مناطق کمتر توسعه یافته است امروز بین ادارات توزیع می شود .
  مائده فلاحتکارضیابری
  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro