فرزندان شیطان در تونس بدنیا می آیند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۱ مهر ۹۲ - ۲:۴۸

  کد خبر : 17274

  فرزندان شیطان در تونس بدنیا می آیند

  به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانابه نقل از سایت رهیاب نیوز مقامات تونسی خبرهای تکان دهنده ای درباره اوضاع سوریه …


  به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانابه نقل از سایت رهیاب نیوز مقامات تونسی خبرهای تکان دهنده ای درباره اوضاع سوریه منتشر کرده اند. به گفته مقامات تونسی، دهها زن و دختر جوان تونسی به سوریه رفته اند تا با شبه نظامیان مخالف حکومت سوریه ، روابط جنسی برقرار کنند. مقامات تونسی اعلام کرده اند در تلاش هستند با سفر این زنان و دختران تونسی به سوریه برای چنین کاری جلوگیری کنند.  این مسئله به مشکل اجتماعی جدیدی در تونس تبدیل شده است زیرا زنان و دختران تونسی که برای ارتباط جنسی با شبه نظامیان به سوریه سفر کرده اند،حالا درحالی به کشورشان باز می گردند که باردار شده اند.


   


  عبدالعلیم موسی امام جماعت مسجد واشنگتن در این خصوص گفت:  این نوع برخورد با زنان و دختران تونسی در سوریه، سوء استفاده انسانی به شدیدترین شکل ممکن است. باید عفاف زنان حفظ شود. گروههای به اصطلاح جهادی نه تنها به این صورت از زنان تونسی سوء استفاده جنسی می کنند بلکه به کشتار مردم غیرنظامی و بیگناه در تونس مشغول هستند.


  کار به جایی رسیده که وزیر کشور تونس در این خصوص به پارلمان کشورش توضیح داده  است. از ماه مارس دو هزار و سیزده تاکنون، حدود شش هزار زن جوان تونسی که می خواستند به سوریه بروند بازداشت شده اند. وزارت زنان تونس نیز گروهی ویژه برای رسیدگی به این مشکل تشکیل داده و به خانواده های تونسی در این زمینه هشدار داده است. برخی از شیوخ سلفی ، روابط جنسی نامشروع را نوعی جهاد اعلام کرده و مجوز چنین روابطی را داده اند.


  عبدالعلیم موسی گفت: قطر و آمریکا و عربستان سعودی که مدعی رعایت اخلاق در همه مسائل هستند ، حامی این شبه نظامیان سوری و اقدامات آنها هستند. این کشورها خودشان را الگوی همه جانبه اخلاق می دانند اما درباره زنان و عفاف آنها به خودشان اجازه می دهند زنان و دختران جوان را از تونس به سوریه انتقال بدهند.


  عربستان سعودی حامی مالی شبه نظامیان فعال در سوریه است و گزینه اقدام نظامی علیه سوریه را ترویج می کند. اما تحرکات عربستان سعودی برای تونس که دارای فرهنگ و تمدنی تاریخی و کهن است مشکل ساز شده است.


  انتهای پیام/

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro