محسن هاشمی گزینه جدی شهرداری تبریز

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۳ مهر ۹۲ - ۳:۰۰

  کد خبر : 17376

  محسن هاشمی گزینه جدی شهرداری تبریز

  به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از سایت آناج  برخی خبرها در مورد طرح نام گزینه شکست خورده شهرداری …


  به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از سایت آناج  برخی خبرها در مورد طرح نام گزینه شکست خورده شهرداری تهران برای شهرداری تبریز طی هفته گذشته به گوش می رسد.



  گزینه شهرداری یا بلوف سیاسی

  طرح نام محسن هاشمی در تبریز که تنها سابقه مسئولیت مرتبطش با مدیریت شهری ریاست سازمان قطار شهری تهران است و بر اساس روال تصمیم گیری های سیاسی و نه تخصص محور به عنوان گزینه شهرداری تهران مطرح شد و به یک بلوف شباهت بییشتری  دارد.

  شورای چهارم منافع شهر را قربانی سیاسی بازی نخواهد کرد

  در حالی که عده ای تلاش می کنند برای جدی نشان دادن موضوع از مذاکرات اولیه موفق برخی اعضای شورا با وی خبر دهند، احتمال آمدن این آقازاده سیاسی به تبریز بسیار کم است. شورای چهارم شهر تبریز آنقدر ها سیاسی نیست که دست به چنین تصمیم بزند.

  تبریز قحط الرجال است که به سراغ آقازاده شکست خورده پایتخت برویم

  نکته دیگری که قابل پرسش از مطرح کنندگان این شایعه است اینکه آیا تبریز و آذربایجان شخصیتی مناسب برای تکیه بر صندلی شهرداری تبریز ندارد که باید به سراغ آقازادگان شکست خورده پایتخت برود. حتی اگر هم قرار بر انتخاب گزینه های غیر بومی برای شهرداری تبریز باشد؛ باید از نفراتی که دارای آشنایی حداقلی از وضعیت و شرایط تبریز هستند استفاده شود؛ نه آنکه به سراغ فرزند خلف آیت الله هاشمی– صاحب تعبیر ده بزرگ برای تبریز- رفت.

  هاشمی ریسک مغلوب شدن در رقابت با تبریزی ها را می پذیرد؟

   از سوی دیگر هاشمی با پذیرش این مسئولیت شکست خود را قبول کرده و خواهد پذیرفت در حد رقابت برای شهرداری پایتخت نیست. البته از سویی دیگر محسن هاشمی هیچگاه ریسک طرح نامش برای شهرداری تبریز را بدون اطمینان از قطعی بودن انتخابش نخواهد پذیرفت و این در حالی است که شرایط دسته بندی های موثر در تصمیمات شورای شهر تبریز آن چنان پیچیده است که هر آن احتمال جابجا شدن اکثریت و اقلیت متصور است.


  انتهای پیام/

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro