نقل قول قلعه نویی از محمد خاتمی

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۳ مهر ۹۲ - ۳:۰۰

  کد خبر : 17384

  نقل قول قلعه نویی از محمد خاتمی

  به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از قدس آنلاین، کنفرانس خبری پیش از مسابقه استقلال مقابل تیم سئول …


  به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از قدس آنلاین، کنفرانس خبری پیش از مسابقه استقلال مقابل تیم سئول ساعت ۵:۳۰ دقیقه صبح امروز به وقت تهران برگزار شد . در این نشست که قلعه نویی سرمربی تیم استقلال در ابتدای صحبتهایش گفت :« بازی با سئول ، بازی سختی است . آنها تیم با برنامه ای هستند . نظم خوبی در دفاع و حمله دارند اما ما هم استقلال هستیم و در فصل جدید بازی به بازی بهتر شده ایم . مسابقه با سئول دو نیمه دارد . یک نیمه فردا برگزار می شود و نیمه دوم هفته آینده در تهران . ما برای هر نیمه برنامه خاصی داریم و امیدواریم به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کنیم .»
  وی افزود:همان طور که رئیس جمهور سابق ما ، آقای خاتمی ، چند سال قبل در سازمان ملل موضوع گفت و گوی تمدن ها را پیشنهاد کردند ، مردم ایران فوتبال را به عنوان وسیله ای برای دوستی بیشتر با ملتها می دانند و نگاه ما هم نسبت به فوتبال به عنوان ابزاری برای گفت و گوی تمدن و فرهنگ ملتها با یکدیگر است .
  البته من قبلا وقتی سرمربی تیم ملی ایران بودم در همین ورزشگاه مقابل تیم ملی کره جنوبی مربیگری کرده ام . مسابقه ای که با نتیجه تساوی یک- یک به پایان رسید . جو این ورزشگاه را بازیکنان من می شناسند .

  انتهای پیام/ن

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro