یادواره شهدای والامقام ملکسر و نوکاشت برگزارشد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۴ مهر ۹۲ - ۲:۳۴

  کد خبر : 17398

  یادواره شهدای والامقام ملکسر و نوکاشت برگزارشد

  واران نبوز:حجت الاسلام والمسلمین محمد علی محسن زاده ضمن تبریک  به مناسبت هفته دفاع مقدس  در یادواره ۱۱شهید مناطق مذکور …

  واران نبوز:حجت الاسلام والمسلمین محمد علی محسن زاده ضمن تبریک  به مناسبت هفته دفاع مقدس  در یادواره ۱۱شهید مناطق مذکور گفت :شهدا عمق دین ر ادرک ودر مسیر الهی با سرعت بیشتری گام نهادند . نماینده ولی وفقیه در سپاه قدس گیلان افزود :رزمندگان هستی و وجود خود را فدای اسلام کردند و با چنین نگاهی در دفاع مقدس حضور می یافتند .
  وی با اشاره به اینکه با مطالعه وصیت نامه شهدامی توان بصیرت و وظیفه شناسی رزمندگان  رادر دفاع از آرمان و ارزش ها انقلاب به خوبی مشاهده کرد گفت :در طول دفاع مقدس بیش از یک میلیون نفر به عنوان رزمنده وارد جنگ علیه دشمن شدند که یادو خاطره آنها زینت بخش محافل و روح آن ها یاور مردم است .
  حجت الاسلام والمسلمین محسن زاده افزود :رشد و تعالی معنوی در کشور مدیون خون پاک شهداست . وی با اشاره به اینکه ۳۷ کشور جهان جنگ را برماتحمیل کردند اظهار داشت :شهداو رزمندگان در عمل ثابت کردند که بر روی حرف خود ایستاده اند و با رشادت های خود ،در س عبرتی به  عالم دادند که دیگر نگاه حقیرانه  به کشور نداشته و سبب سر افرازی کشور شدند .

  به گزارش خبرنگار ما دریادواره شهدای روستا ملکسر ونوکاشت که  با حضور فرماندار صومعه سرا، نماینده ولی فقیه سپاه قدس گیلان جمعی از مسوولان و مردم منطقه نوکاشت و ملکسر برگزارشد حاضرین باذکر مداحی و نوحه یاد وخاطره شهدارا گرامی داشتند

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro