اظهارات قلعه‌نویی بعد از بازی با اف‌سی‌سئول

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۴ مهر ۹۲ - ۶:۳۰

  کد خبر : 17455

  اظهارات قلعه‌نویی بعد از بازی با اف‌سی‌سئول

  صراط: سرمربی استقلال گفت: با کمک ۱۰۰ هزار هوادار استقلال، سئول را در تهران شکست می‌دهیم. امیر قلعه نویی پس …

  صراط: سرمربی استقلال گفت: با کمک ۱۰۰ هزار هوادار استقلال، سئول را در تهران شکست می‌دهیم.

  امیر قلعه نویی پس از شکست ۲ بر صفر برابر اف سی سئول کره گفت: اجازه بفرمایید من ابتدا به دو تیم تبریک بگویم به خاطر این مسابقه زیبا و البته به تیم سئول هم بابت این پیروزی تبریک می گویم. ما نیمه اول را باختیم اما نیمه نهایی در تهران برگزار می شود. با توجه به کیفیت بازی شاگردانم به هیچ وجه ناامید نیستیم. من به آنها خسته نباشید می گویم. تا قبل از گل اول همه چیز در اختیار ما بود و ما بر خلاف جریان بازی گل خوردیم. من به شاگردانم تاکید کرده بودم که نباید گل دوم را بخوریم اما بی دقتی کردیم.

  وی افزود: یکی از هدف هایمان این بود که در این مسابقه گل بزنیم و خیلی هم برای این موضوع تلاش کردیم. بازی در تهران شرایط خاص خودش را دارد اما ما ناامید نیستیم. ۱۴ روز است که از ایران خارج شدیم و شاگردان من در این مدت از خانواده هایشان دور بودند. کنفدراسیون فوتبال آسیا می توانست برنامه ریزی بهتری داشته باشد اما به هر حال به تهران بر می گردیم و از نظر روحی و جسمی تیم را ریکاوری خواهیم کرد و مطمئن باشید که در تهران یک استقلال متفاوت و هجومی را مشاهده خواهید کرد.

  سرمربی استقلال خاطرنشان کرد: درباره ۲ بازیکنی که امروز در تیم ما ۲ اخطاره شدند و بازی برگشت را از دست دادند باید بگویم که ما مهره های جانشین خوبی داریم و بدون تردید در تهران بهتر بازی می کنیم. کنترل بازی دست ما بود تا قبل از اینکه گل بخوریم چند کرنر هم بدست آوردیم و یکی، ۲ فرصت گل هم داشتیم اما متاسفانه گل خوردیم. برای بازی برگشت امیدوار هستیم و با کمک صد هزار هوادار استقلالی به امید خدا سئول را شکست خواهیم داد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro