انسان باید بی ادعا و خالص برای رضای خدا کار کند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۴ مهر ۹۲ - ۲۲:۳۸

  کد خبر : 17466

  انسان باید بی ادعا و خالص برای رضای خدا کار کند

  اختصاصی واران نیوز: فرشید قربانپور رییس شورای دلیوندان ضمن درود فرستادن به روح پرفتوح حضرت امام راحل (ره) و همه …

  اختصاصی واران نیوز: فرشید قربانپور رییس شورای دلیوندان ضمن درود فرستادن به روح پرفتوح حضرت امام راحل (ره) و همه شهیدان وآرزوی سلامتی و طول عمر برای رهبر کشورمان خود را معرفی کرد و گفت:اهل و ساکن روستای دلیوندان است و دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم  در رشته روابط عمومی می باشد.

  وی افزود: در حال حاظر کارمند دانشگاه آزاد واحد صومعه سرا و با صدا و سیمای استان گیلان به مدت ده سال است که همکاری می کند.

  قربانپور اظهار کرد: در چهارمین دوره ی انتخابات شوراها توانست از بین ۳۰۰ آرای مأخوذه با اختلاف یک رای به عنوان نفر دوم شورا با تعداد ۱۸۶ رای ، انتخاب شود.

  وی ضمن بیان اینکه  هیچ لذتی بهتر از خدمت کردن به مردم نمی باشد اذعان داشت: علت  اصلی که باعث شد در انتخابات شرکت کند احساس مسئولیت نسبت به روستای خویش  و خدمت به مردم بوده است.

  رییس شورای روستای دلیوندان گفت:از آنجایی که در روستا حدود ۶ سال اکثر کارها نیمه تمام مانده است این احساس مسئولیت را در خویش دید تا با کمک مردم و مسئولین روستای دلیوندان را آباد کند.

  قربانپور ضمن بیان اینکه  هر کسی  برای مردم خدمت کند مزد خود را می گیرد و انسان باید بی ادعا و خالص برای رضای خدا کار مردم را انجام دهد ، افزود: در کار نباید مغرور و باید با مردم صادق بود و فرد باید نهایت تلاش خود را در انجام امورات محوله انجام دهد تا در پیشگاه خداوند سربلند باشد.

  وی مهمترین مشکلات روستای دلیوندان را  آسفالت نبودن کوچه ها عنوان کرد و گفت: از دیگر مشکلات این روستا ضعف برق و آب می باشد.

  قربانپور ضمن اشاره به تعامل داشتن شوراهای بخش و روستاهای هم جواربایکدیگر ، اذعان داشت: باید در روستاها در بین شوراها مشورت حتما باشد و شوراها باید در کارها از ریش سفیدان محل مشورت بخواهند.

  وی تصریح کرد: روستای دلیوندان باید با کمک مردم و مسئولین آباد شود و برنامه های خاص این روستارا اینگونه بیان کرد: جشن میلاد امام زمان (عج) هر ساله با شکوه خاصی در این روستا برگزار می شود و اجرای بازیهای بومی محلی مانند لافند بازی از دیگر برنامه های خاص این محل می باشد.

  وی برنامه ها و مسابقات ورزشی، اعزام کاروان های زیارتی و سیاحتی را از برنامه های روستای دلیوندان عنوان کرد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro