در نزاع خانوادگی رودبار ، پسری قاتل پدرش شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۸ شهریور ۹۱ - ۲۲:۰۳

  کد خبر : 1748

  در نزاع خانوادگی رودبار ، پسری قاتل پدرش شد

  به گزارش خبرگزاری فارس از رودبار، سید رسول صمدی بعد از ظهر امروز در جلسه انتظامی این شهرستان، در تشریح …

  به گزارش خبرگزاری فارس از رودبار، سید رسول صمدی بعد از ظهر امروز در جلسه انتظامی این شهرستان، در تشریح وقایع قتل یک پدر توسط پسرش اظهار کرد: در درگیری بین پدر و پسر در شهر بیجار رحمت‌آباد و بلوکات این شهرستان، پدر بر اثر ضربات مشت و لگد فرزندش کشته شد.

  وی ادامه داد: جوان ۲۸ ساله‌ای اهل شهر بیجار رحمت‌آباد و بلوکات رودبار به بهانه انتقال لوله آب پدرش را به کنار رودخانه هدایت می‌کند و به همین بهانه با پدر ۶۲ ساله‌اش درگیر می‌شود و او را توسط مشت و لگد مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد.

  این مسئول افزود: قاتل پس از ضرب و شتم پدر خود بدون اطلاع از اینکه او فوت کرده یا زنده مانده است محل حادثه را ترک و به کلانتری بلوکات مراجعه و وقایع اتفاق افتاده را برای ماموران کلانتری بازگو کرد.

  وی افزود: پس از اطلاع از وقوع این حادثه بلافاصله عوامل انتظامی رودبار برای بررسی تمام ابعاد این جرم در صحنه وقوع جرم حاضر شدند و زوایای وقوع جرم را مورد بررسی قرار دادند.

  به گفته صمدی، بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد اختلاف خانوادگی مشاجره لفظی با پدر و ناراحتی اعصاب از دلایل وقوع این درگیری اعلام شده است.

  وی با بیان اینکه جسد مقتول برای بررسی‌های پزشکی به پزشک قانونی رشت انتقال داده شد، ابراز کرد: قاتل پس از دستگیری و تشکیل پرونده قضایی تحویل مراجع قضایی شد.

  فرمانده انتظامی رودبار با اشاره به اینکه پدر و مادر در طول عمر خود برای فرزندشان بسیاری از سختی‌ها و مشقت‌ها را متحمل می‌شوند، تصریح کرد: توجه به مسایل دینی و احترام به والدین از مسائلی است که فرزندان جامعه باید به آن توجه کنند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro