امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Wednesday, 28 September , 2022
امروز : چهارشنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۱ - 3 ربيع أول 1444
شناسه خبر : 17546
  پرینتخانه » اخبار صومعه سرا, ویژه تاریخ انتشار : 27 سپتامبر 2013 - 22:48 |

نصب بنر تبریک برای دلخوش در شهر صومعه سرا ممنوع شد

به گزارش واران نیوز به نقل از خزر آنلاین: شهرستان صومعه سرا زادگاه بزرگان و شخصیت های بزرگ علمی و فرهنگی و سیاسی است شهرستانی که علاوه بر بزرگان مذهبی و فرهنگی چهرهای سیاسی زیادی را در خود پرورانده است از جمله آن ها در حوزه نمایندگان مجلس می توان  به آقایان حق شناس (نماینده […]

نصب بنر تبریک برای دلخوش در شهر صومعه سرا ممنوع شد

به گزارش واران نیوز به نقل از خزر آنلاین: شهرستان صومعه سرا زادگاه بزرگان و شخصیت های بزرگ علمی و فرهنگی و سیاسی است شهرستانی که علاوه بر بزرگان مذهبی و فرهنگی چهرهای سیاسی زیادی را در خود پرورانده است از جمله آن ها در حوزه نمایندگان مجلس می توان  به آقایان حق شناس (نماینده مردم انزلی )، میرزایی (نماینده مردم فومن )، کوچکی نژاد (نماینده مردم رشت)، احمد رمضانپور (نماینده مردم رشت ) و در حال حاضر سید کاظم دلخوش (مشاور معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور) که همگی صومعه سرایی می باشند اشاره کرد و اکنون تمامی این افراد در گوشه گوشه و جای جای ایران اسلامی مشغول به خدمتگزاری  به مردم هستند. 

مدتی پیش که خبر انتصاب سید کاظم دلخوش نماینده دو دوره قبل مردم شهرستان صومعه سرا به عنوان مشاور معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور، موجب خوشحالی بسیاری از مردم شد، چندی نگذشت که سیلی از بنرهای تبریک در گیلان بخصوص شهر رشت نصب شد، بنری هم از طرف مردم صومعه سرا در میدان ورودی شهر نصب شد، یک روز بعد بنری برای تبریک  به مهندس خصوصی نماینده فعلی شهرستان در کنار بنر دلخوش نیز نصب شد، از قرار معلوم پس دو روز بنر دلخوش ناپدید شد و بنر مهندس خصوصی را به داخل شهر و میدان اصلی شهر آوردند.

گفتنی است  میدان شهر که مدتها توسط شهرداری صومعه سرا از نصب بنر خالی شده بود پس از نصب بنر مهندس خصوصی به آلبوم عکس تبدیل  خواهد شد جالب تر آن که  امروز هم  وقتی سیل عظیم از مردم، بنرهای تبریک سید کاظم دلخوش را در دست داشتند  و برای نصب آن به شهرداری مراجعه کردند با مخالفت مسوولین شهرداری مواجه شدند و وقتی جریان را جویا می شوند به آنها می گویند: نصب بنر تبریک برای دلخوش در شهر صومعه سرا ممنوع شده است.

براساس پیگیری ها به عمل آمده خبرنگار خزرآنلاین یک مسوول آگاه در شهرداری که نخواست نامش فاش شود گفت: به دستور فرماندار شهرستان  صومعه سرا نصب هرگونه پرده و بنر برای دلخوش مشاور معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور در سطح شهر صومعه سرا ممنوع است.

به یاد داریم که قبلا هم در زمان انتخابات ریاست جمهوری از نصب بنر سخنرانی دکتر محسن رضایی هم در صومعه سرا خودداری شد که البته آن هم به دستور فرماندار و به دلیل انتخابات بود اما نصب  و ممانعت از نصب بنر دلخوش در شهر صومعه سرا به چه دلیل و ادعای است و اصلا ممنوع شدن نصب بنر طبق کدام قانون است ؟ براستی فرماندار صومعه سرا وقت خود را برای چه اموری صرف می کند و آیا در همه امور چنین حساس می باشند ؟ اگر مسئله نصب بنر در شهر است و مشکل دارد چرا نصب بنر نماینده شهر مهندس خصوصی در میدان شهر مشکل ساز نیست و مانع از آن نمی شوند؟ باور این مسئله سخت است که شهر صومعه سرا یک بام و دو هوا داشته باشد پشت این اقدام عجولانه فرماندار صومعه سرا چه کسی پنهان شده است؟

این ها سوالاتی است که بسیاری از شهروندان صومعه سرا منتظر جواب آن هستند. به هر حال باید متذکر شد اگر صندلی ها می ماند آن را به شما نمی دادند دلخوش و مانند آنها نیازمند به بنر نیستند و اگر کسانی هم پیام تبریک برای  کسی بدهند جرم نیست نباید در دولت امید مردم را ناامید کرد. شهرستان صومعه سرا متعلق به تمام صومعه سرایان است و ملک  خصوصی شخص خاصی نبوده  و نخواهد بود.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.