رئيس جديد اداره كتابخانه‌هاي عمومي صومعه‌سرا معرفی شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۸ شهریور ۹۱ - ۲۲:۴۲

  کد خبر : 1756

  رئیس جدید اداره کتابخانه‌های عمومی صومعه‌سرا معرفی شد

  مراسم معارفه رئیس جدید اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان صومعه‌سرا روز گذشته برگزار شد. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – …

  مراسم معارفه رئیس جدید اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان صومعه‌سرا روز گذشته برگزار شد.

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه گیلان و به نقل از روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی گیلان، مراسم تودیع گیتی یوسف‌زاده و معارفه تقی حقیقت رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان صومعه‌سرا با حضور اعضای انجمن، در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

  در این مراسم که با حضور اسماعیل جانعلی‌پور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی گیلان، شعبانی فرماندار و سایر اعضای انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان صومعه سرا برگزار شد، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی این شهرستان ضمن اشاره به اولویت کار فرهنگی نسبت به سایر امور گفت: پیشرفت و ترقی جامعه در گرو توجه به کار فرهنگی در جامعه است که این امر با عنایت به کتاب و کتابخانه‌ها مصداق پیدا می‌کند.

  همچنین مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان در این مراسم ضمن تاکید بر اجرای قانون پرداخت سهم نیم درصد از درآمدهای شهرداری‌ها برای اداره کتابخانه‌های عمومی از ارائه طرحی برای وصول این مبالغ خبر داد.

  جانعلی‌پور در ادامه گفت: مسئولان کتابخانه‌های عمومی در جلسات انجمن از شهرداران بخواهند تا با تنظیم جدول زمان بندی برای پرداخت سهم نیم درصد در دوره‌های زمانی معین به تسویه بدهی‌های معوقه بپردازند.

  در ادامه این جلسه یوسف‌زاده رئیس اسبق کتابخانه‌های عمومی صومعه‌سرا ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده طی دوران مسئولیت خود برای ریاست جدید شهرستان آرزوی موفقیت کرد.

  در پایان مراسم ضمن تجلیل از تلاش‌های یوسف‌زاده در مدت ریاست خود، تقی حقیقت با دریافت حکم از سوی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان به عنوان رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان صومعه‌سرا معرفی شد.

  به گزارش ایسنا، شهرستان صومعه‌سرا با داشتن ۴ باب کتابخانه عمومی آماده ارائه خدمات به علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی است

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro