فرماندار تکذیب کرد / ساماندهی پرده و بنر با تشخیص شهردار است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۷ مهر ۹۲ - ۲:۳۶

  کد خبر : 17595

  فرماندار تکذیب کرد / ساماندهی پرده و بنر با تشخیص شهردار است

  واران نیوز» انتشار خبر ” نصب بنر تبریک برای دلخوش در شهر صومعه سرا ممنوع شد ” واکنش فرماندار این …

  واران نیوز» انتشار خبر ” نصب بنر تبریک برای دلخوش در شهر صومعه سرا ممنوع شد ” واکنش فرماندار این شهرستان را در پی داشت.

  پیرو انتشار خبری که بطور غیرمستقیم از قول فرماندار صومعه سرا آورده بود نصب بنر تبریک برای دلخوش در شهر صومعه سرا ممنوع شد، حسینعلی زاده را مجبور به تکذیب این خبر کرد و روابط عمومی فرمانداری نیز اقدام به ارسال تکذیبیه ای به دفتر خزرآنلاین کرد.

  در این نمابر آمده است:

  “به دنبال پیگیری یک خبر در خبرگزاری های (خزر آنلاین – صومعه سرا نیوز – سوما نیوز – واران نیوز – تکاپو) مبنی بر اینکه نصب بنر برای آقای سید کاظم دلخوش بعنوان مشاور معاون رییس جمهور توسط فرمانداری شهرستان صومعه سرا ممنوع شده طی پیگیری های به عمل آمده این خبر کذب بوده و ساماندهی نصب پرده و بنر در سطح شهرستان با تشخیص شهرداران شهرستان می باشد. لازم به ذکر است بنر آقای سید کاظم دلخوش در میادین انتظام و ولیعصر صومعه سرا نصب شد و به مدت متعارف همه بنرهای تبریک نصب آن باقی خواهد ماند.”

  اما خبرهای مردمی رسیده به این سایت خبری نشان میدهد همچنان طرفداران سید کاظم دلخوش مدعی هستند که شهرداری از پذیرش بنرهای آنان به بهانه فوق طی چند روز گذشته ممانعت بعمل آورده و باید دید آیا شهرداری صومعه سرا که به گفته روابط عمومی فرمانداری مسئول این نوع تصمیم گیریها و ساماندهی پرده و بنر در سطح شهر است مسئولیت این تصمیمات را میپذیرد؟ و آیا این تصمیمات در سطح بالا گرفته میشود یا هر شخص و گروهی در هر سطحی میتواند در این زمینه سیاست وضع کرده و در شهرستان اجرا کند؟ و شاید هم به دروغ این تصمیم به اطلاع هواداران متقاضی نصب پرده و بنر در شهرداری صومعه سرا منتقل شده است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro