سخنان رئیس جمهور ارمنستان بی شرمانه بود

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۱۲ مهر ۹۲ - ۳:۴۰

  کد خبر : 17969

  سخنان رئیس جمهور ارمنستان بی شرمانه بود

  به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانابه گزارش مانیتورینگ سرویس قفقاز آناج، به نقل از آپا، ائلمان عبدالله یف، سخنگوی …


  به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانابه گزارش مانیتورینگ سرویس قفقاز آناج، به نقل از آپا، ائلمان عبدالله یف، سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری آذربایجان گفت: سرژ سرکسیان، در مقابل چشم جامعه جهانی باری دیگر نشان داد رهبر کشوری تجاوز کار است که همچنان علیه کشور های همسایه اش ادعای ارضی دارد.


  گفتنی است سخنرانی سرج سرکسیان در پارلمان اروپا که طی آن باری دیگر بر ادامه اشغال قره باغ تأکید کرد، سبب شده موضع گیری های تند مقامات آذربایجانی شده است.

   
  عبدالله یف با اشاره به سخنان اخیر رئیس جمهور ارمنستان در پارلمان اروپا گفت: سرکسیان با اقدامات خود نه تنها امنیت آذربایجان، بلکه امنیت کل منطقه را تهدید می کند.


  وی با بی شرمانه خواندن سخنان سرکسیان گفت: رئیس جمهور ارمنستان با استفاده از تریبونی بین المللی قصد دارد افکار عمومی دنیا را فریب دهد.


  سخنگوی دستگاه دیپلماسی جمهوری آذربایجان در ادامه با یادآوری طولانی شدن مذاکرات برای بازپس دهی اراضی اشغالی آذربایجان تصریح کرد: این مسأله طرحی برای ادامه پیدا کردن اشغالگری های ارمنستان است.


  لازم به ذکر است با وجود این کهه بیش از بیست سال از اشغال حدود ۲۰درصد از خاک آذربایجان توسط ارمنستان می گذرد، مذاکرات چه از طریق گروه مینسک و چه سازمان ملل و شورای امنیت آن برای بازگشت مرز های دو کشور به وضعیت پیشین نتیجه بخش بوده است.


  منبع: آناج


  انتهای پیام/

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro