امتناع آیات عظام مکارم و سبحانی از پذیرفتن توفیقی!

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۱۲ مهر ۹۲ - ۳:۴۱

  کد خبر : 17991

  امتناع آیات عظام مکارم و سبحانی از پذیرفتن توفیقی!

  به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، دکتر جعفر توفیقی از …


  به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، دکتر جعفر توفیقی از صبح امروز به ترتیب با آیت الله صانعی و نیز آیت الله العظمی وحید خراسانی دیدار و گفتگو داشته و تا پیش از ظهر نیز بر اساس برنامه به ترتیب با آیات عظام شبیری زنجانی و جوادی آملی دیدارهای جداگانه ای خواهد داشت.
  بنابر این گزارش، سرپرست وزارت علوم نماز ظهر و عصر را در دفتر آیت الله العظمی موسوی اردبیلی اقامه کرده و بعد از نماز با این مرجع تقلید به گفتگو خواهد پرداخت.
  برنامه های عصر توفیقی شامل دیدار با آیات عظام نوری همدانی و علوی گرگانی و نیز دیدار با آیت الله مقتدایی، مدیر سابق حوزه های علمیه می باشد.
  وی همچنین در آخرین برنامه خود بعد از نماز مغرب و عشا، پس از برگزاری جلسه مشترک با حضور حجت الاسلام نواب، رییس دانشگاه ادیان و مذاهب و اعضای هیئت علمی آن، نشست خبری در همین دانشکده خواهد داشت و به سوالات خبرنگاران پاسخ خواهد داد.
  گفتنی است برخی اقدامات سیاسی و به دور از شعار اعتدال گرایی جعفر توفیقی از جمله برکناری حجت الاسلام و المسلمین شریعتی از ریاست دانشگاه علامه طباطبایی از جمله دلایلی بوده که آیات عظام مکارم شیرازی و سبحانی به شدت با رویه سرپرست وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری مخالفت کرده اند.


  انتهای پیام/

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro