دایی: ۲ بار مایلی‌کهن را محکوم کردم

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۴ مهر ۹۲ - ۳:۴۸

  کد خبر : 18185

  دایی: ۲ بار مایلی‌کهن را محکوم کردم

  به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از فارس،علی دایی پس از تساوی یک بر یک پرسپولیس مقابل صبای قم …


  به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از فارس،علی دایی پس از تساوی یک بر یک پرسپولیس مقابل صبای قم در نشست خبری اظهار داشت: در این بازی خیلی خوب ظاهر شدیم و به هیچ عنوان مستحق مساوی نبودیم و بیشتر از انگشتان دست‌مان موقعیت گلزنی داشتیم اما گل نزدیم. از بازیکنانم تشکر می‌کنم، آنها خیلی زحمت کشیدند. دوست نداشتیم این بازی مساوی شود. خوب فوتبال بازی کردیم. نیمه دوم به جز دو صحنه حریف موقعیتی نداشت و بازی در کل در اختیار ما بود و اگر توپ‌های‌مان گل می‌شد در ۱۰ دقیقه اول سه ـ چهار گل می‌زدیم و ممنون هواداران خوب‌مان هستم که در طول بازی ما را حمایت کردند. از بازیکنان هم تشکر می‌کنم.


  وی در مورد صحبت‌های محمد مایلی‌کهن در روز گذشته، گفت: نباید ظاهر آدم ها را ببینیم. باطن آدم‌ها مشخص است. من دو بار در دادگاه او را محکوم کردم. مرتبه دوم چون فوتبالی بود در رسانه‌ها مطرح نکردم و نمی‌دانم چه زمانی می‌خواهد دست از این کارها بردارد. شاید خیلی‌ها حرف من را بخوانند اما کسی حرف او را نمی‌خواند. حرفی که به ایشان ربطی ندارد می‌زند و بعد می‌گوید اخلاق‌گرا هستم. امروز هم اتفاق خاصی رخ نداد و مردم قم هم میزبانی‌شان بهتر از قبل بود و از آنها تشکر می‌کنم. مایلی کهن در ظاهر اخلاق گرا است، اما ظاهر را نباید ببینیم. حرف هایی که او دیروز زده ربطی به او نداشته و دیدید امروز چطور وارد زمین شد.


  وی در مورد بازی گفت: از جناح چپ یک اشتباه را چندبار تکرار کردیم و همیشه وقتی این اشتباه را مرتکب شوی گل می‌خوری. تیم‌هایی که دفاع می‌کنند بازی با آنها سخت است و متاسفانه موقعیت‌ها را راحت از دست می‌دهیم و باید روی این مسئله بیشتر کار کنیم.


  دایی در مورد ۱۲ موقعیت گلزنی پرسپولیس در این بازی و اینکه هر مربی قبل از بازی می‌گوید امیدوارم داور تحت تاثیر دایی قرار نگیرد، گفت: ما نگران خیلی چیزها هستیم. متاسفانه نگرانی‌هایمان را نمی‌توانیم علنی بگوییم و من نمی‌دانم چه بگویم. در مورد چنین مسایلی جو درست می‌کنند برای ما. خودتان می‌بینید چه سوت‌هایی برای ما زده می‌شود و اگر در همان ۱۰ دقیقه اول سه گل می‌زدیم این اتفاق رخ نمی‌داد و خودمان این مشکلات را باید برطرف می کردیم. ما مشکلات‌مان را در فوتبال داریم و باید از سوی فدراسیون حل شود و اگر حل نشود چنین مسایلی هست اما مثل اینکه دوست ندارند چنین چیزهایی حل شود. در هر قشری از جامعه یک سری مسایل هست و ما کارهای‌مان را کرده‌ایم و بقیه دست کسان دیگری است که مسایل را حل کنند.


  وی ادامه داد: در برخی مسابقات پنالتی داشتیم و گل نزدیم و در برخی بازی‌ها هم گل زدیم و در بازی با فجر سپاسی هم بازی جوانمردانه را رعایت کردیم.


  دایی در مورد اینکه اگر پیروز می‌شدید به رده دوم صعود می‌کردید، گفت: بازیکنان ما با عزم و اراده می‌خواستند پیروز شوند و هر کاری کردیم به در بسته خوردیم و برخی وقت‌ها اینجوری است و توپ حتی به تیر دروازه هم خورد اما گل نشد.


  انتهای پیام/م

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro