رکورد ستاره‌های استقلال را می‌زنم

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۴ مهر ۹۲ - ۹:۵۳

  کد خبر : 18221

  رکورد ستاره‌های استقلال را می‌زنم

  صراط: ملی‌پوش سابق پینگ‌پنگ ایران گفت: فکر کنم با ستاره دار شدنم در رنکینگ جهانی رکورد ستاره‌های استقلال را بزنم. …

  صراط: ملی‌پوش سابق پینگ‌پنگ ایران گفت: فکر کنم با ستاره دار شدنم در رنکینگ جهانی رکورد ستاره‌های استقلال را بزنم.

  افشین نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس،‌در مورد ستاره‌دار شدنش در رنکینگ جهانی اظهار داشت: این موضوع دیگر برایمان عادی شده است و هر ماه که اعلام می‌شود در معرض خطر حذف از رده‌بندی قرار دارم. فوتبالیست‌ها به دنبال ستاره در آسیا هستند اما هر ماه فدراسیون جهانی خودش به من ستاره می‌دهد. فکر کنم با این شرایط رکورد استقلال را بزنم.

  وی ادامه داد: هفت ماه از سال می‌گذرد اما نه خبری از لیگ است نه اردوهای تیم ملی. هنوز هیچ تیمی اعلام آمادگی نکرده است و اشکال کار هم به این خاطر است که مسئولان فدراسیون هیچ تلاشی نمی‌کنند. آنها زمانی ادعا می‌کردند که ۶ تیم در جیب راست‌شان و ۶ تیم دیگر در جیب چپ‌شان است اما فکر کنم این جیب‌ها سوراخ بوده و همه تیم‌ها افتاده اند.

  بازیکن پینگ‌پنگ عنوان کرد: پینگ‌پنگ در حال حااضر در تعطیلی محض است و کسی کاری انجام نمی‌دهد. این کارها عمدی صورت می‌گیرد و شاید مسئولان فدراسیون چون می‌دانند دیگر ماندگاری ندارند کاری صورت نمی‌دهند. آنها می‌خواهند با این کار به بازیکنان ضربه بزنند اما نمی‌دانند که این اتفاق تنها به ضرر پینگ پنگ است.

  نوروزی عنوان کرد: اگر نمی‌توانند کار کنند جای خود را به شخص دیگری بدهند. امیدوارم با حضور نصرالله سجادی در وزارت ورزش مشکلات حل شود. ما تنها کارمان این است که صبر کنیم تا مسائل حل شود. هر چند می‌دانیم مشکلات حال حاضر با بودن رئیس فعلی فدراسیون حل نخواهد شد.

  وی با اشاره به صحبت‌های اخلاق پسند که گفته بود آمادگی فعلی به دلیل اردوهای زمان شهنازی است، گفت: صد در صد همین است. اگر تمرینات آن زمان نبود در حال حاضر باید کنار می‌رفتیم چون فدراسیون فعلی کاری برای بازیکنان نمی‌کند. تا چند وقت پیش کرکره تا حدودی نیمه باز بود اما حالا به طور کامل بسته شده و مسئولان فدراسیون قفلی به آن زده‌اند که دیگر کسی نتواند باز کند. البته از افراد غیر پینگ‌پنگی هم همین انتظار وجود دارد.

  نوروزی با اشاره به اینکه ۷ ماه از سال گذشته و هیچ فعالیتی صورت نمی‌گیرد، عنوان کرد: بازیکنان چه درآمدی دارند که بخواهند امرار معاش کنند؟ اگر رئیس و دبیر فدراسیون ۷ ماه حقوق نگیرد و بیمه اش رد نشود، کار می‌کند؟

  ملی‌پوش سابق پینگ‌پنگ ایران اظهار داشت: نوشاد عالمیان به رقابت‌های جهانی دعوت می‌شود و آن وقت مسئولان فدراسیون پزش را می‌دهند، اما سوال اینجاست که آنها چه کاری برای نوشاد کردند که اینقدر ذوق‌زده‌ شده‌اند. این بازیکن خودش با برادرش تمرین می‌کند و آماده می‌شود.

  وی در پایان گفت: نمی دانم چرا هیچ کس صدای جامعه پینگ‌پنگ را نمی‌شود؛ مربی، بازیکن و رؤسای هیئت‌ها همه ناراضی هستند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro