اظهارات جباری درباره سپاهان و استقلال

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۴ مهر ۹۲ - ۹:۵۳

  کد خبر : 18222

  اظهارات جباری درباره سپاهان و استقلال

  صراط: هافبک جدید تیم فوتبال الاهلی گفت: آسیب‌دیدگی‌های زیادی گریبان‌گیر من شد و دوستانم می‌دانند باید در اروپا بازی می‌کردم. …

  صراط: هافبک جدید تیم فوتبال الاهلی گفت: آسیب‌دیدگی‌های زیادی گریبان‌گیر من شد و دوستانم می‌دانند باید در اروپا بازی می‌کردم.

  به نقل از سایت باشگاه الاهلی، باشگاه الاهلی قطر امضای قرارداد با مجتبی جباری را جمعه شب در یک کنفرانس مطبوعاتی در محل این باشگاه اعلام کرد.

  این کنفرانس برای معرفی جباری و اعلام جزئیات قرارداد پیوستن وی به تیم الاهلی تا پایان فصل جاری برگزار شد که در شماری از مسئولان باشگاه الاهلی حضور داشتند.

  جباری از حضور خود در قطر ابراز خرسندی فراوان و از مدیریت باشگاه الاهلی و هوادارانش تشکر کرد و گفت که برای برآورده کردن انتظارات تیم الاهلی با همکارانش تلاش خواهد کرد.

  وی همچنین ناراحتی شدید خود را از آسیب دیدگی و شکستی ساق چپ هموطنش فریدون زندی ابراز داشت و برای وی شفای عاجل آرزو کرد.

  جباری درباره تاخیر در لژیونر شدنش گفت: مسئله فقط شانس است. آسیب دیدگی هر از چندگاهی گریبانگیرم شده است و دوستانم می دانند که من بازیکن خوبی هستم و باید در اروپا بازی می کردم اما این آسیب دیدگی های زیاد باعث وفقه ام شده است.

  جباری درخصوص موافقت سپاهان با انتقال او به الاهلی در این برهه زمانی گفت: من ۹ سال با استقلال بازی کردم و آنطور که با استقلال راحت بودم با سپاهان راحت نبودم به ویژه اینکه تیم ملی در‌ آستانه حضور در جام جهانی است و باید در برزیل حضور داشته باشم بنابراین با آنها برای رفتن به توافق رسیدم و نمی توانستم با آنها ادامه دهم و تصمیم به جدایی با رضایت دوجانبه گرفتم.

  وی درباره تیم الاهلی و بازی در آن گفت: می دانم که وظیفه دشواری است و باید همه تلاشم را با تیم بکنم و بعد از مشورت به الاهلی آمدم و امروز به خاطر آسیب دیدگی زندی اینجا هستم و بعد از زندی کار را ادامه خواهم داد. لیگ دشوار است و باشگاه‌های بزرگی در آن هستند. الاهلی از دسته دو آمده است و برای ارایه بهترین بازی و کمک به هم تیمی هایم تلاش خواهم کرد.

  جباری درباره استقبال تیم الاهلی از وی گفت: مربی و بازیکنان استقبال خوبی از من کردم و در بین آنها احساس غریبی نکردم. تیم از بازیکنان خوبی برخوردار است. اولین تمرین خیلی خوب بود و دیدم که همه بازیکنان مربی را دوست دارند و از فضای حاکم و استقبال احساس راحتی کردم.

  وی افزود که در اوج آمادگی نبوده است اما با مرور زمان سازگار خواهد شد.

  احمد المناعی رئیس باشگاه الاهلی نیز گفت: انتخاب این بازیکن بعد از نشست با تیم فنی صورت گرفت و اسم سه بازیکن ایرانی مطرح بود که جباری انتخاب شد زیرا وی در همان پستی بازی می کند که هموطنش زندی بازی می کند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro