آخرین وضعیت شکایت پرسپولیس از مایلی‌کهن

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۱۶ مهر ۹۲ - ۶:۰۲

  کد خبر : 18343

  آخرین وضعیت شکایت پرسپولیس از مایلی‌کهن

  صراط: با وجود اعلام مدیرعامل باشگاه پرسپولیس هنوز این باشگاه اقدامی برای شکایت از محمد مایلی‌کهن نکرده است. محمد رویانیان …

  صراط: با وجود اعلام مدیرعامل باشگاه پرسپولیس هنوز این باشگاه اقدامی برای شکایت از محمد مایلی‌کهن نکرده است.

  محمد رویانیان روز گذشته اعلام کرد اظهارات محمد مایلی کهن در مورد مبالغ قرارداد در باشگاه پرسپولیس باعث شد تا آنها این موارد را رسیدگی کنند.

  مصطفی شکری مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس در این باره به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت: هنوز دستوری از سوی مدیریت باشگاه مبنی بر تشکیل پرونده به دستم نرسیده است. اگر این اتفاق بیفتد اقدامات خود را انجام خواهم داد.

  همچنین سالار‌کیا مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس به فارس گفت: ما بارها از دایی خواستیم خویشتن‌دار باشد اما مایلی‌کهن توهین زیادی به باشگاه کرده و باید گزارشی به دست من برسد تا اقدامات لازم را انجام بدهم. هنوز این اقدام نشده اما در اولین فرصت و در صورت دستور دایی و تهمت‌هایی که به باشگاه زده شده این موضوع را پیگیری خواهیم کرد. مایلی‌کهن و دایی یک پرسپولیسی‌ هستند و ما معتقدیم که نباید این اتفاقات می‌افتاد اما مایلی‌کهن کار را شروع کرده و چون به باشگاه پرسپولیس تهمت زده در صورت لزوم شکایت خود را پس از دریافت گزارش تکمیل و ارسال خواهیم کرد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro