فرگوسن به تهران می‌آید

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۱۶ مهر ۹۲ - ۶:۰۲

  کد خبر : 18349

  فرگوسن به تهران می‌آید

  صراط: به مناسبت حضور رئیس فدراسیون جهانی در ایران ضیافت شامی برگزار خواهد شد. سپ بلاتر، رئیس فدراسیون بین‌المللی فوتبال …

  صراط: به مناسبت حضور رئیس فدراسیون جهانی در ایران ضیافت شامی برگزار خواهد شد.

  سپ بلاتر، رئیس فدراسیون بین‌المللی فوتبال که قرار است در روز ۱۷ آبان در فینال جام جهانی نوجوانان در امارات حضور داشته باشد، روز ۱۵ آبان حدود ساعت ۲ یا ۳ بعد از ظهر به ایران می‌آید و در ساعت ۱۷ همان روز کنگره علم فوتبال با حضور او برگزار می‌شود.

  رئیس فدراسیون جهانی فوتبال در مکاتباتی که با مسئولان فدراسیون ایران داشته برنامه های خود برای ورود به ایران را اعلام کرده است.

  قرار است به افتخار حضور بلاتر در ایران فدراسیون فوتبال ضیافت میهمانی در یکی از رستوران های تهران برگزار کند. وی همچنین درخواست دیدار با رئیس جمهور ایران و سرپرست وزارت ورزش ایران را داشته است که مسئولان فدراسیون فوتبال در تلاش هستند تا مقدمات این دیدارها فراهم شود.

  همچنین بلاتر قرار است در مراسم اختتامیه فستیوال نونهالان کشور حضور پیدا کند و مدال قهرمانی را به گردن تیم قهرمان بیندازد.

  طبق خواسته رئیس فیفا قرار است طرح مدال های قهرمانی برای وی ارسال شود و در صورت تایید این مدال ها تهیه شود.

  گفتنی است که فدراسیون فوتبال برای برگزاری این فستیوال به غیر از دعوت از رئیس فیفا، AFC  و هیئت همراه آنها قصد دارد از فرگوسن سرمربی اسطوره ای و سابق منچستریونایند هم برای حضور در این مراسم دعوت کند.

  ظاهرا مقدمات حضور وی در این مراسم در حال فراهم شدن است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro