گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و روز جهانی کودک در شهرستان صومعه سرا+تصویر

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۱۶ مهر ۹۲ - ۱۷:۵۴

  کد خبر : 18352

  گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و روز جهانی کودک در شهرستان صومعه سرا+تصویر

  همزمان با سالروز گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و روز جهانی کودک ظهر امروز مسابقه نقاشی در اداره ارشاد اسلامی صومعه …

  همزمان با سالروز گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و روز جهانی کودک ظهر امروز مسابقه نقاشی در اداره ارشاد اسلامی صومعه سرا با حضور امام جمعه شهرستان، فرماندهی نیروی انتظامی و جمعی از مسئولین برگزار شد.

  مسئول اداره ارشاد اسلامی صومعه سرا  ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی از زحمات شبانه روزی آنان تقدیر نمودو اظهار داشت: با هماهنگی به عمل آمده توسط اداره ارشاد  با فرماندهی انتظامی صومعه سرا برای آشنایی بیشتر دانش آموزان و کودکان با فعالیتهای پلیس و مامورین نیروی انتظامی برنامه مسابقه نقاشی در اداره ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شده است.

  محمود رزمگیر اظهار کرد: انتظار میرود تا دانش آموزان با نقاشی هایی که می کشند این خاطره خوب را در ذهن خود و نیروی انتظامی شهرستان به یادگار بگذارند.

  وی اذعان داشت: به تعدادی از هنرجویان و دانش آموزان کارت پلیس همیار داده خواهدشد و از تمام شرکت کنندگان در مسابقه نقاشی تقدیر به عمل می آید.

  امام جمعه شهرستان صومعه سرا گفت: جوانان ما جوانان زحمتکشی هستند و صومعه سرا با این جوانان کوشا یک پتانسل هنری بسیاربالایی دارد .

  حجت الاسلام اسماعیل صدیقی اظهار داشت: مسئولین شهرستان باید  ازاین پتانسیل  خوب دانش آموزان و نوجوانان و جوانان در شهرستان استفاده کنند و در جهت مسائل ارزشی وباورهای دینی  قدم بردارند.

  وی اذعان  داشت: از ارشاد اسلامی انتظار میرود  با حداقل ترین امکانات  کارهای بزرگی را توسط دانش آموزان و جوانان انجام دهند  و نشان دهند که صومعه سرا یک شهرستان مذهبی می باشد.

  وی با بیان اینکه صومعه سرا را از بیرون دارالمومنین می شناسند، افزود: پس باید در این دارالمومنین جوانان و نوجوانان با کمک مسئولین ارتقاء بهتر و بیشتری به مذهبی بودن شهرستان دهند.

  در ادامه مراسم از هنرجویان تقدیر به عمل آمد.


  گزارش تصویری

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro